Skocz do zawartości

Retro radio do Auta na cd/mp3


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 500zł to nawet dobrego głośnika na przód nie kupisz.

Za 500 zł to mu rolnik na polu michę sklepie...

 

 

 

 

 

...i jeszcze będzie musiał dopłacić za zniszczoną łopatę...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł to nawet dobrego głośnika na przód nie kupisz.

 

Podejrzewam że nie masz w domu audio feelskiego sprzętu za 40tyś zł, więc.. :)

za 1500zł można już skleić samemu dobre audio. A i można za 20tyś, ale u mnie mija się to z celem. To też tylko samochód jakby nie patrzeć.

 

Kolejny temat schodzi na jakąś inną ścieżkę, czekam na inne propozycje co do retro-nowoczesnego radia, lub tak jak kolega wyżej wspomniał pozostanie mi schowanie sprzętu właściwego w schowku, bo w beczce jest dość wymiarowy schowek :)

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach się nie dyskutuje . To twój samochód i jak będziesz chciał to możesz mu dołożyć diodowe lampy za 199 zł z allegro i np spoiler/lotkę na klapie :icon_razz:

Mogę ci tylko powiedzieć że MOIM zdaniem żadne współczesne radio nie będzie pasowało do tego samochodu .

na twoim miejscu poczytałbym jaki sprzęt wsadzali do najbardziej wypasionych modeli w tamtych latach (radio , głośniki , okablowanie , ew dodatkowe wygłuszenia itp ) a uwierz mi ze zagra to 100 razy lepiej niż dzisiejsze radyjko za 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia że jest ciężko z takim sprzętem, wystarczy sama stylistyka retro a już cena się dwoi, więc albo dajesz sporo pieniedzy za ładne radio do twojego mercedesa, albo nie przepłacasz, chowiesz radio do schowka i w ten sposób to zalatwiasz.

 

Jest też 3 opcja, dobre radio kasetowe i zmieniareczka cd gdzieś schowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że nie masz w domu audio feelskiego sprzętu za 40tyś zł, więc.. :)

za 1500zł można już skleić samemu dobre audio. A i można za 20tyś, ale u mnie mija się to z celem. To też tylko samochód jakby nie patrzeć.

 

Kolejny temat schodzi na jakąś inną ścieżkę, czekam na inne propozycje co do retro-nowoczesnego radia, lub tak jak kolega wyżej wspomniał pozostanie mi schowanie sprzętu właściwego w schowku, bo w beczce jest dość wymiarowy schowek :)

 

Musisz się przyzwyczaić do "grupy trzymającej tematy". W swym super poczuciu humoru nie odczytali Twojego żartu " audio feelskiego"...a dobry jest.

 

W temacie.

Znajdź radio kasetowe ze sterowaniem zmieniarką, które Ci odpowiada KLIK i zakup do tego taki bajer KLIK.

Rado sterujące zmieniarką napewno będą 4-ro kanałowe i wystarczą, żeby zrobić małą dyskotekę. Wzmacniacze , jeśli sie upierasz na posiadanie, są również sterowane z wysokiej częstotliwości czyli z wyjść głośnikowych(niekoniecznie NCZ czyli po coaxial {chinc})

To ostatnie co mogę Ci doradzić, żeby nie chować radia w schowku, męczyć sie z pilotem i zamykaniem i otwieraniem schowka w celu obsługi.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...