Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250


Ołpi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem kawe z 08r, sprowadzona z Hiszpani lekki szlif na prawą stronę oto pierwsza sesja

http://bikepics.com/members/junpl/08ninja250r/ mój pierwszy cięższy motocykl wczesniej simek dwa skutery i ostatni rok to była TZR50 2005r,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma taka powiem tyle to istny szatan jest! :icon_twisted: Podoba mi się także jego dźwięk. Gratuluje pięknej kawy. Szerokości! :flesje:

Moje pszczółki!:D

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145206-mala-kolekcja-maszynek/

 

Kupie ramę od Kawasaki 125 cross!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

gratulacje! chyba jedyny rozsądny poniżej 20`tki, który kupuje motocykl pod siebie, a nie litra "pod kolegów"

Nie wszystkich do jednego worka ;)

 

Gratuluję, w porządku sprzęt :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich do jednego worka ;)

 

niestety przy tym wieku wrzucam wszystkich do jednego worka, bo sam mialem tyle lat i wiem co siedzi wtedy w glowie.

Nikt mi nie wmowi, ze 30 czy 40 latek bedzie zapier.. jak 20 latek, a nawet jesli jak bedzie to bedzie bardziej przewidywalny ze wzgledu na ilosc przejechanych km.

Moze to zabrzmi brutalnie, ale jestem za zmianami w nowym prawie jazdy i za tym, aby moto powyzej 75 koni bylo tylko dla osob powyzej 24 roku zycia.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przy tym wieku wrzucam wszystkich do jednego worka, bo sam mialem tyle lat i wiem co siedzi wtedy w glowie.

Nikt mi nie wmowi, ze 30 czy 40 latek bedzie zapier.. jak 20 latek, a nawet jesli jak bedzie to bedzie bardziej przewidywalny ze wzgledu na ilosc przejechanych km.

Moze to zabrzmi brutalnie, ale jestem za zmianami w nowym prawie jazdy i za tym, aby moto powyzej 75 koni bylo tylko dla osob powyzej 24 roku zycia.

No widzisz, a ja w tym wieku zaczynałem na 125tce, moi koledzy też, he he :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...