Skocz do zawartości

GP Walencji


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekawa, jak będzie wyglądało GP Walencji. Nie zazdroszczę chłopakom, bo myślę, że to bardzo ciężkie chwile ścigać się po takim wydarzeniu. Ciekawi mnie szczególnie, jak pojedzie Valentino, czy bardziej agresywnie niż zwykle, żeby pokazać, że jest silny i spróbować dla Marco stanąć na podium?

Stoner pewnie wyluzuje. Tytuł ma, a przecież niebawem będzie ojcem. To musi być dla niego spore obciążenie.

Ciekawa jestem, jakie podium obstawiacie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Simoncelli

2. Dovizioso

3. Stoner

 

Ech.... :sad: Szkoda, że tak nie będzie, ale i tak będą 3 hondy na podium. Stoner nie odpuści i IMO wygra. Ciekawy będzie pojedynek między Dovim i Danim. Pewnie Dovizioso wygra. Obstawiam Stoner, Dovi, Pedrosa. Vale poza podium, ale nie dlatego, że jest po wypadku. To jego stracony sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby to był dzień Vale.

 

Vale pojedzie z tegorocznym silnikiem w ramie na 2012, budowanej w/g jego wskazówek. Może być ciekawie...:)

 

Podczas okrążenia rozgrzewkowego Moto GP, ok. 10.30 w niedz. mają pojawić się wszystkie motocykle z klas MotoGP, moto2 i 125. Po przejechaniu okrążenia mają minutę na "rozgardiasz" z tłumików przy akompaniamencie tradycyjnych hiszpańskich petard "tracas". Oczywiście na cześć SuperSic'a. Będzie głośnoooo.

Rossi uhonoruje Marco na swój sposób - a na jaki - to ma być niespodzianka...

Edytowane przez Szuberto

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie startuje z powodu palca...

 

Po pierwszych próbach na torze:

1 Casey STONER

2 Dani PEDROSA

3 Valentino ROSSI

 

Hayden całkiem dobrze poleciał - 5. miejsce

 

http://resources.motogp.com/files/results/2011/VAL/MotoGP/FP1/Classification.pdf?v1_a115066e

Edytowane przez seba87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to szalone, ale mi sie wydaje, że Rossi nie zdobędzie jutro punktów... specjalnie.

mają remis w generalce z Marco.

 

ja po cichutku licze na Bautiste, aby postawił suze na podium choć raz w tym sezonie ;) może to przekonałoby ich, aby zostać w motogp.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos jakies linki do sopcasta albo gdzie mozna w necie zobaczyc ? bo mi sportklub wylaczyli nie wiem czemu :(

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...