Skocz do zawartości

Pierwszy raz na motorze...


GruszkaPietruszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: :icon_razz: :icon_twisted:

 

 

 

Normalny odruch ...

Fajna dziewczyna, przejazdzka na motocyklu, daleka droga, zimno ...

No i dalej to juz samo idzie :icon_mrgreen:

 

hihihi masz rację, to odruch zdrowego faceta, serdecznie pozdrawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj koledzy... wszystko sprowadzacie do jednego. Dziewczynki sie o to czasem denerwują... między nami chlopami sprawa jest wiadoma i wszelkie tematy dozwolone ale dziewczynom sie przez granice ich prywatności nie przechodzi, takie mam zdanie.

 

Rozumiem że zima, nie ma jak pojeździć i nie macie gdzie dać upustu swojej energii ale SituGS da Wam poradę. Za jedyne 9.99zł rozwiążę Wasze problemy.

„Dmuchana owieczka posiadająca z tyłu ciaśniutki otworek. Na imię ma Stella i jest bardzo towarzyska. Jej wymiary to 35x25 cm. Idealna na odjechany prezent lub na imprezę typu: wieczór kawalerski, osiemnastka itp. Produkt nowy, oryginalny dla osób ceniących jakośći komfort.”

 

owieczka.jpg

 

Powodzenia!

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się forumowymi erotomanami.

.

.

.

A jak lubisz góry to można złoty środek znaleźć ...

 

 

Buber, kliknąłem na link w twojej stopce ... fajne te domki... tylko pytanie mam czy dla motocyklistów jakieś zniżki macie ? :icon_mrgreen: No i może skorzystalibyśmy z twojego zaproszenia na jakieś fajne trasy po Karkonoszach ... :biggrin: Tak na dobry początek sezonu :wink:

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...