Skocz do zawartości

Wideorelacja z Kaukazu PN. BMW 1150 GS.


Situ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O Situ, tutaj też Ty ? ;)

 

Siema!

A no ja....

Jestem tu duuuzo dłuzej niż na ADVrider. Tyle ze wczesniej sie nie odzywałem bo i po co. Jeździłem chopperem i troche wstyd było sie do tego przyznawać, teraz mam normalne moto to czemu mam swoim znajomkom nie poopowiadać? :icon_biggrin:

 

Tyle ze tutaj poprawnie politycznie nie ublizając nikomu... nudno troche :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

A no ja....

Jestem tu duuuzo dłuzej niż na ADVrider. Tyle ze wczesniej sie nie odzywałem bo i po co. Jeździłem chopperem i troche wstyd było sie do tego przyznawać, teraz mam normalne moto to czemu mam swoim znajomkom nie poopowiadać? :icon_biggrin:

 

Tyle ze tutaj poprawnie politycznie nie ublizając nikomu... nudno troche :icon_mrgreen:

A dlaczego jazda czoperem to wstyd? Uwazasz ze czoper to moto dla ..... sam kiedys jezdzilem cieniem potem jadzka, teraz gtr 1.4 i zadnego z tych moto sie nie wstdze.

Ba osmiele sie stwierdzici przytoczyc slowa moich wloskich kolegow ze BMW to moto dla dresow bardziej wola KTM. Wedlug mnie nie wazne czym, tylko wazne ze ma dwa kola.

Co do Kaukazu to jestem pelen podziwu zwlaszcza ze zrobiles to w pojedynke :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Situ masz same plusy! Ja również zaczynałem na chopperze a GS to ulubione moto mojej lepszej połowy! I co tu robić ?! Wiem!!! Jak Gruszeczka nie będzie mogła jechać to podrzucę Ci mojego aniołka !!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jazda czoperem to wstyd? Uwazasz ze czoper to moto dla ..... sam kiedys jezdzilem cieniem potem jadzka, teraz gtr 1.4 i zadnego z tych moto sie nie wstdze.

Ba osmiele sie stwierdzici przytoczyc slowa moich wloskich kolegow ze BMW to moto dla dresow bardziej wola KTM. Wedlug mnie nie wazne czym, tylko wazne ze ma dwa kola.

Co do Kaukazu to jestem pelen podziwu zwlaszcza ze zrobiles to w pojedynke :notworthy:

 

Drocze sie otyły panie :icon_mrgreen:

Uwielbiałem swojego Vulcana, myslisz ze czemu avatara nie zmieniłem?

Choper ma wadę - nie robi w terenie, słabo robi po szosie... taki troche do niczego... chociaż kilka razy w terenie nim robiłem, a co :icon_biggrin:

Każdy motocykl jest dobry i każdy ma taki jak lubi, wazne czy umie go wykorzystać.

Spoko, ja nie z tych co lansują sie na BMW - nawet go nie myje z błota... kupiłem GSa bo jest zajebisty na szosie i zrobi troche w lesie, poza tym siedzi mi pod tyłkiem, żaden inny nie podszedł, nawet KTM LC8.

 

Dzięki za miłe słowa! Zapraszam na wódeczkę!

 

U mnie Situ masz same plusy! Ja również zaczynałem na chopperze a GS to ulubione moto mojej lepszej połowy! I co tu robić ?! Wiem!!! Jak Gruszeczka nie będzie mogła jechać to podrzucę Ci mojego aniołka !!! :icon_mrgreen:

 

Ty mi tu aniołkiem żadnym dupy nie zawracaj :biggrin: Chciałeś to ją woź teraz hahaha

U mnie jest temat zamknięty, tylne siedzenie jest zarezerwowane. Poza tym Gruszka jeszcze będzie psiaka na GSie na wyprawy wozić... więc wybacz stary ale sam się męcz ze swoim aniołkiem :biggrin:

 

... zara, zara!! Jakto nie będzie mogła? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki za zaproszenie w sierpniu bede w scyzorykowie to jak najbardziej :flesje: :buttrock:

 

Do scyzoryków to z Gerlachem w rękawie trzeba :icon_biggrin: Moze być tam, moze być Warszawa lub mój Garwolin pod Warszawą - obstawiam za moim miastem bo tam aparatura stoi...

bimber.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... nie źle to wygląda. Nie chcę nawet wiedzieć, który to element to zapalnik :icon_mrgreen: Co do podrzucenia aniołka situ to żartowałem :icon_biggrin: Nie posadzę go na GS-a bo nie będzie chciała zsiąść, a poza tym Gruszeczka - jak piszesz - zawsze może... :icon_mrgreen:

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No... nie źle to wygląda. Nie chcę nawet wiedzieć, który to element to zapalnik :icon_mrgreen: Co do podrzucenia aniołka situ to żartowałem :icon_biggrin: Nie posadzę go na GS-a bo nie będzie chciała zsiąść, a poza tym Gruszeczka - jak piszesz - zawsze może... :icon_mrgreen:

 

Myślę że jakby Aniołek siadł na GSa poczułby się dziwnie. Gruszka miała debiut na GSie więc jest przyzwyczajona i czuje się pewnie, jednak jestem świadomy że siedzi wysoko i to czuć podczas zakrętów czy manewrów. Jechałem swoim GSem jako pasażer, trzeba sie przyzwyczaić do motocykla bo z początku ma się wrażenie że się spadnie.

 

Na cruiserze czy chopperze siedzi sie niziutko i jest pewniejsze uczucie. Też jechałem swoim Vulcanem jako pasażer - na Vulcanie czułem się bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyprawa :lalag:

Filmik prosfeska - świetny podkład ! :notworthy:

... No i nie ukrywam, że okoliczności przyrody jednak nie dorównują Bałkarkom :wub: :icon_twisted: ... chyba trzeba się będzie tam wybrać :excl:

 

Dzięki za relację i gratulacje !

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ode mnie plusa (którego nie umiem dodać :]), za relację, fendera, że o krowie już nie wspomnę :lalag:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ode mnie plusa (którego nie umiem dodać :]), za relację, fendera, że o krowie już nie wspomnę :lalag:

 

Dzięki! :)

 

A gdzie tu o Fenderze była mowa? Skąd Ci to przyszło do głowy? :banghead: zdziwiony... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ powiem krótko - no nie źle wielki plus ode mnie

Obejrzałem filmiki i zdjęcia , jednak jedyna rzecz jaka utkwiła mi mocno w głowie to te dwa pierwsze zdjęcia Kobiet Kaukazu , hmm dla takich widoków warto przejechać te "parę" kilometrów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...