Skocz do zawartości

Nowa fura


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Trudno uwierzyc, ze od ostatniego zakupu minely juz trzy lata. Co prawda Accord dalej w . dobrym stanie, b. malo nim szkolilem, szkolac jednoczesnie Golfem i innymi pojazdami, tak jednak po wypadku jakiego doznalem w Golfie postanowilem troche zredukowac koszty utrzymania i troche doinwestowac. Dni Golfa sa juz policzone, Accord troche jeszcze pojezdzi ale podejrzewam, ze najpozniej na wiosne nastepnego roku go wymienie, nie pryjdzie mi to z lekkim sercem ( bez wzgledu na jaka fure sie zdecyduje ) bo czulem sie w nim zajefajnie. W ciagu tych trzech lat nie mialem z nim jakichkolwiek problemow. Ograniczalo sie do stabndardowach inspekcji. Jedyna wada byla wymiana synchrobizatora III biegu - auto mialo ten feler fabrycznie. Usuniete przed ponad dwoma laty. Zobaczymy jak bedzie sprawowal sie VW.

 

Jutro wiec zasowam z zona do Wolfsburga odebrac jej nowe biale POLO.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w niemcach auto musi z fabryki wyjść przystosowane do nauki jazdy,czy jak?

 

Owszem jak zamowisz w pakiecie to zrobia, ale za ta kase ktora sobie licza to wole zorganizowac sobie we wlasnym zakresie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik?

 

P.s Fajnie że nawet małżonkę wciągnąłeś na forum.

 

nie wciagnalem,

 

1,2 D

 

Ciekawe za co zgarnołeś 4 minusy?

 

Wiesz, jestem tu taki popularny, ze obojetnie co bym nie napisal to dzieciaki zawsze poklikaja.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wciagnalem,

 

1,2 D

 

 

 

Wiesz, jestem tu taki popularny, ze obojetnie co bym nie napisal to dzieciaki zawsze poklikaja.

 

:crossy:

o k...

masz 190 minusow

za co??

 

ka rajderze? a nie ma jakiś niemieckich forumów gdzie możesz pisać o aucie swoje żony i 1500 km przebiegu swojej córki??

a nie mozesz poszukac sam? wujek google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to musi zapie**alać.

 

Pojecie wzgledne. Nawet dla mnie zarowno przyspieszenie jak i predkosc koncowa jest w zupelnosci wystarczajaca ( wczoraj na dotarciu przy 3 000 rpm = licznikowe 160 km/h. Nie bede ukrywal, ze bede czesciowo na nim szkolil, chce po prostu przekonac sie na wlasnej skorze o mytosie VW ( mimo, ze szkolilem Golfem V ).

 

Kursant ma nim WJECHAC na autostrade Z PREDKOSCIA CA: 100 km/h i rozwinac predkosc 130 km/h wiec auto jest do tego zadania wiecej niz wystarczajace. ( To tak jak polski przepis dotyczacy pojazdu kat. A - minimum 100 cm3 ). Co prawda prowadzac je jest dla mnie male, ale siedzac z prawej strony jest wystarczajace.

 

o k...

masz 190 minusow

za co ? ?

 

Zapoznaj sie z tym tematam, wiele wyjasnia :icon_mrgreen:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/148585-droga-hamowania/

 

W kazdym razie wizyta w Autostadt byla fajna, zwlaszcza muzeum Oldtimerow, wrazenie robi budynek Bugatti.

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywal, ze bede czesciowo na nim szkolil, chce po prostu przekonac sie na wlasnej skorze o mytosie VW ( mimo, ze szkolilem Golfem V ).

 

 

 

Co prawda prowadzac je jest dla mnie male, ale siedzac z prawej strony jest wystarczajace.

 

 

 

To Golf to nie VW, czy Cię nie przekonał o "mytosie" tej marki?

 

I czy ma taką dużą kierownicę? :biggrin:

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Golf to nie VW, czy Cię nie przekonał o "mytosie" tej marki?

 

I czy ma taką dużą kierownicę? :biggrin:

 

Golfa kupilem uzywanego wiec troche inna bajka. Czy mnie przekonal, hmmmm, mnie jakos nie, uczucia co do Golfa mam b. mieszane ( nie pasi mi fakt, ze jego utzrymanie ksztaltuje sie w w kosztach utrzymania E - Klasy.

 

Kierownica standard - jak w innych furkach bodajze 370 mm srednicy :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego jechałeś do fabryki jak w każdej niemalże miejscowości są salony.

 

Z dwoch wzgledow

 

1. Masz mozliwosc zobaczyc muzeum Oldtimerow, oraz produkcje wszystkich Firm naleacych do VW

 

2. 400,- € taniej bo chyba nie myslisz, ze Ci fure do salonu gratisowo dostarczaja :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...