Skocz do zawartości

Pytania + zdjęcia.


ucizze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mam wyciek oleju mały ale jest. Tylko wyciek objawia po jeździe motocyklem tzn: Stoi w garażu tydzień niema wycieku wszystko suche, ale gdy coś pośmigam i motocykl sie zagrzeje jest wyciek kropelka dwie ale jest, ale podkreślam tylko wtedy kiedy sie pojeździ jak stoi nie ruszany nic nie cieknie. Oto zdjęcia zdj; 1,2

 

2. Jak przywrócić kolor tej główce ? jedynie malowanie czy karbon? zdj: 3

 

3. Co sądzicie o bieżniku opon? Nadadzą się jeszcze? zdj 4,5,6

 

 

DZIEKI!

post-56830-0-50173900-1318429056_thumb.jpg

post-56830-0-45190300-1318429061_thumb.jpg

post-56830-0-74941600-1318429098_thumb.jpg

post-56830-0-35537800-1318429147_thumb.jpg

post-56830-0-62449700-1318429152_thumb.jpg

post-56830-0-76680400-1318429158_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uszczelka a leje się po jeździe dlatego, ze olej robi się rzadszy i wtedy łatwiej mu wyciekać. Jednak jeszcze bym dokładnie bym sprawdził czy żaden baran wcześniej nie skręcił za mocno dekla i nie powstało żadne pęknięcie.

2. Spray to półśrodek do uzyskania półefektu więc zaserwuj malowanie proszkowe i będzie na długo i nie woź żadnych pierdół przy kluczu bo to wszelakie breloczki, piloty i inne durnozwisy to powodują.

3. Na oponie masz z boku znaczek zwany delta i od niego w poprzek opony idzie pasek gumy, który określa minimalna ilość bieżnika.

PL_Wskaznik_Zuzycia_v1.jpg

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie przez śrubę bo to cieknie tylko jak motocykl jest rozgrzany...jak stoi luzem to nie.. Ale może źle mi się wydaje a jak jest tak jak mówisz to co może być nie teges? co wnioskujesz? I z śruby jak zaobserwowałem nie cieknie bo to dokładnie na łączeniu po jeździe jest kropla dwie wytrę po jeździe i wszystko cacy :)

Edytowane przez ucizze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po tygodniu deszczu nie pogody zimna... Myślę odpalę moto zobaczę jak zaskoczy, I mam pytanie czy jest sens wymieniać świece albo coś robić z moto mechanicznie tzn regulacje albo wymiana świec, skoro po tygodniu zimna i nie odpalania moto bez ssania i dodawania gazu odpala za pierwszym razem do strzału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz zbieram pieniądze tylko a po zimie coś będę robił. Moje pytanie czy to prawda że trzeba co 2-3 dni jak moto stoi w garażu trochę przejechać przód tył żeby oponki nie stały w jednym miejscu? i opuścić powietrza poniżej serwisowej normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzając Twoje kolejne pytania proponuję rozejrzeć się po forum jak również skorzystać z szukajki.

Tutaj masz wszystkie odpowiedzi na temat zimowania motonga...

KLIK

 

Nigdy tego nie robiłem, przecież nie będzie stał 1 roku?!?!

 

A jednak warto Klodu go przetoczyć kilka centymetrów co kilka tygodni...upuścić też warto ale nie za wiele.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie uprzedziłeś :D niechcę robić off topa więc pytam tu. Czy to normalne że mam tak twarde zawieszenie albo oco biega? gdy jadę tak 130-150 a nawet 70-80 wjadę na jakaś muldę albo łatane dziury to tak mną trzepnie raz się zdało ze prawie z moto spadnę... I moje pytanie czy to normalne dodam że w winkle się jeździ miodzio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...