Skocz do zawartości

Samotnie przez Europę


salwaman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Duży wyczyn;) Ale był też taki gość na forum, cholera zapomniałem nicka, który zrobił traskę do Hiszpani czy Maroka nawet na Cezecie sam jak palec i wrócił. Tak mi sie teraz przypomniało.

 

Naczelny Filozof sie zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! przepraszam ze odp tak pozno, ale bylem przez kilka tyg poza dostepem do internetu :D

Szacunek motocyklistow to najlepsza nagroda dla mnie ! wielkie dzieki! :notworthy::D

 

 

@edit

Co Cie skłoniło do takiej wyprawy w pojedynkę? Wyzwanie czy zwyczajna radość z jazdy i chęć zwiedzenia czegoś "innego" ? :flesje:

 

Pojechalem w pojedynę, bo chcialem sie sprawdzic, bo jeszcze nigdy nie robilem takiej trasy, bo chcialem byc sam :)

Fakt, czasem bylo dziwnie, jak sie nie otwieralo buzi do nikogo przez kilka dni. ale warto. mozna siebie samego poznac lepiej.

 

Fajna traska coś takiego chodzi mi po głowie tylko muszę popracować troszkę nad wydechami :mad: . Narobiłeś mi smaka :crossy:

A co planujesz w przyszłym sezonie?

 

Na przyszly sezon - wschod - Rosja. Juz mam to w swojej glowie mniej wiecej zaplanowane. reszta zalezy juz tylko od kasy :)

 

Szacunek !

 

Bałbym się sam jechać w taką trasę, ale z chęcią bym pojechał ! :)

 

A jak ogólnie ludzie, policja w krajach ? ;)

 

Raz na granicy z niemcami, niemiec strzelal z fotoradaru do mnie - a pozniej mi palcem tylko pokiwal.

a w hiszpanii - bardzo dobrze. to ze tak slabo po ang mowia, dawalo przewage :) poza tym byli bardzo mili i pomocni.

 

jaką miałeś średnią przelotową tak +/- ??

 

Naturalnie i takie obliczenia prowadzilem :

autostrada - 135 km/h - z racji na kufry i bagarze na siedzeniu pasazera.

poza autostrada - 45 km/h - bo jechalem wybrzezem i musialem sie nacieszyc widokami:)

 

 

Wielkie dzięki wszysktim!

Powodznenia w koncowce sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Ci się należy Chłopie :notworthy: ładny kawałek trasy zrobiłeś w bardzo krótkim czasie, też lubię takie wypady, ale średnio ponad 700km dziennie jeszcze nie miałem.

Pozdrawiam i spełnienia marzeń życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

człowieku ogromny r.e.s.p.e.c.t. za taką trasę na singla :buttrock: a pomysł z filmikiem rewelacja, mam już w swoim bandycie gniazdo do zapalniczki, więc zaczynam szukać jakiejś kamerki i w przyszłym roku też coś ponagrywam :icon_biggrin:

pozdro

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku ogromny r.e.s.p.e.c.t. za taką trasę na singla :buttrock: a pomysł z filmikiem rewelacja, mam już w swoim bandycie gniazdo do zapalniczki, więc zaczynam szukać jakiejś kamerki i w przyszłym roku też coś ponagrywam :icon_biggrin:

pozdro

:crossy:

 

Polecam tą kamerkę którą ja miałem - kamera posejdon 720p HD. Jak się ja dobrze ustawi, to fajnie nagrywa.

Wielkie dzięki! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajna wyprawa - gratulacje:)

Napisz proszę jak zrealizowałeś archiwizację nagrywanych filmików? Czy nadpisywałeś te mniej ciekawe odcinki trasy, czy może wziąłeś ze sobą gigantyczny zapas kart SD? A może filmowałeś tylko np 1h dziennie?

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wyprawa - gratulacje:)

Napisz proszę jak zrealizowałeś archiwizację nagrywanych filmików? Czy nadpisywałeś te mniej ciekawe odcinki trasy, czy może wziąłeś ze sobą gigantyczny zapas kart SD? A może filmowałeś tylko np 1h dziennie?

 

Pozdrawiam

 

Więc tak:

Miałem ze sobą karte 32G, co dawało mi 18h filmu. Zabrałem też laptop ze soba i cały zapas filmu zrzucałem na dysk. W sumie wyszło mi 33h filmu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...