Skocz do zawartości

Duka Monster, zmiana "imydżu": owiewka, karbon itd


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Ogólnie gratuluję przeróbek, chociaż ja posunołbym się dalej (to moje zboczenie do modyfikacji )

 

Aaaaa, spokojna Twoja głowa :buttrock:

Przede mną chyba jeszcze baaaaardzo dużo zmian.

Np. dopiero co wymalowałem ramę i już wiem, że na przyszły sezon przemalowuję - albo na czerwony-perła, , albo na grafit-perła, albo na srebrny. Żesz, jeden sezon pojeżdże na takiej złoto-piaskowej jak w oryginale była i zmiana.

 

Poza tym właśnie przemalowanem na czerwono nakładki na sprężyny sprzęgła, więc po zamontowaniu będzie pięknie widać przez ażurowy dekiel sprzęgła kręcące się czerwone kółko. Mam taką nadzieję przynajmniej. Zrobię zdjęcia po zamontowaniu. Samych sprężyn nie malowałem, bo i tak zabrudzają się od ścierających się tarczej sprzęgłowch, poza tym pracują i lakier od nich odłazi, itd.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym właśnie przemalowanem na czerwono nakładki na sprężyny sprzęgła, więc po zamontowaniu będzie pięknie widać przez ażurowy dekiel sprzęgła kręcące się czerwone kółko. Mam taką nadzieję przynajmniej. Zrobię zdjęcia po zamontowaniu. Samych sprężyn nie malowałem, bo i tak zabrudzają się od ścierających się tarczej sprzęgłowch, poza tym pracują i lakier od nich odłazi, itd.  

 

pzdr

noo

i to jest to co tygryski lubia najbardziej :D

zapodawaj fotki, najlepiej jak sie sprzeglo kreci :D

 

troche pozno po nawiercaniu dekla sie tym zajales :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli chodzi o owiewke to mi sie nie podoba, ale ...w swoim sprzecie tez mam taka zalozona :buttrock: - troche wezsza, i wyzsza. Wyglada to srednio ale przy wiekszych predkosciach - i dluzszych przelotach - sporo daje (oczywiscie trzeba sie nieco polozyc na baku) Kierunkowskazy tez chce zmienic na mniejsze i jesli tak zrobie to chyba kupie przezroczyste, na LEDach, ciekawe wyglada tez tylna lampa, rowniez z przezroczystym kloszem. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

i to jest to co tygryski lubia najbardziej :evil:

zapodawaj fotki' date=' najlepiej jak sie sprzeglo kreci :(

 

troche pozno po nawiercaniu dekla sie tym zajales :([/quote']

 

Mówisz masz, :lol: właśnie fotki zrobiłem, z tym zwlkeaniem masz rację - wyszedł rok :lol:

ino że jeden problem był - cybym zdjęć nie robił w ruchu sprzęgła to i tak staytyczne fotki wychodziły :lol:

Także same fotki statyczne mimo że sprzęgło się rusza :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz' date=' :lol: właśnie fotki zrobiłem, z tym zwlkeaniem masz rację - wyszedł rok :lol:

ino że jeden problem był - cybym zdjęć nie robił w ruchu sprzęgła to i tak staytyczne fotki wychodziły :lol:

Także same fotki statyczne mimo że sprzęgło się rusza :banghead:

pzdr[/quote']

no mnioot :crossy:

piekne :crossy:

 

masz za dobry aparat to wychodza statyczne :clap:

albo migawke masz na krotki czas ustawiona, trzeba miec aparat co sam nastawiasz czas otwarcia migawki to by wyszedl odpowiedni efekt, tyle ze zwykle to jest niepozadane zeby migawka dlugo byla otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...