Skocz do zawartości

Modul Zapłonu Honda CB 250


ziamalek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od chińczyka spróbuj, też 2 cylindrowego, 250tki z identycznymi wtyczkami. U mnie w CB450 działa. A jak nie to od innej hondy? Kiedyś miałem w VTR250 moduł z CBR 600 F1 i też śmigałem. Myślę że nie musisz na siłę szukać oryginału, warto sprawdzić taniego chińczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem do hondy xr 500 modul od chiny totalna masakra.. pali jedzie ale ja mu w gaz a on strzela ;d przerywa...

 

Musisz poszukać innego. Kumpel ma cb450 z takimi modułem i po wstawieniu modułu od chińczyka jechała lepiej niż na oryginalnym. Na FM jest taki gość Banan van Dyk, ma te moduły w małym palcu. Skrobnij do niego, coś ci może pomoże dobrać.

Edytowane przez toowdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pilnie potrzebuje kupić moduł zapłonu do Hondy CB 250 Twofifty z 94r.

Bardzo prosze o jakieś namiary jak by ktoś posiadał, nadmienie ze orginalnego nie posiadam kupiłem motor bez modułu..

Jeżeli uda Ci się zdobyć(choćby zamówić u dealera Rometa) moduł od Rometa R250 to byłoby dobrze. Romet R250 jest wyposazony w silnik który pochodzi bezpośrednio od silnika MC26(Hondy Nighthawk i Two Fifty) i moduły w nich są takie same(te same mapy zapłonów). Generalnie te silniki Chinczycy wkładają też do innych swoich maszyn, więc poszukaj w jakich ich motocyklach są silniki twin(rzędowe) o pojemności 250cm i poszukaj od nich modułu.

 

cyt.

 

w VTR250 moduł z CBR 600 F1 i też śmigalem

Coś tu nie tak. W VTR jest silnik V, więc jakim cudem poprawnie pracuje z modułem rzędowej CBR600f1? Przecież to zupełnie inne fazy rozrzadu! Zgadzam się że być może moduł z NTV będzie pracował z VTR(podobny typ silników), ale nie uwierzę że mozna zamieniać moduły od silników rzędowych z silnikami V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać innego. Kumpel ma cb450 z takimi modułem i po wstawieniu modułu od chińczyka jechała lepiej niż na oryginalnym. Na FM jest taki gość Banan van Dyk, ma te moduły w małym palcu. Skrobnij do niego, coś ci może pomoże dobrać.

 

dzięki za namiar w mojej xr był jeszcze stary typ modułu metalowy i wychodziły z niego kable.. Przerobiłem to na kostki moto w miare chodzi ale tylko na pół ssaniu bo ma 3 zakresy. na otwartym ssaniu strzela w wydech i sie nie wkręca. Oczywiście na china module i nie wiem czy to cos z regulacją czy ten moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...