Skocz do zawartości

Kącik torowy małopolan


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,

Idąc śladem kolegów z forum chciałbym poruszyć temat toru wsród bikerów z południa. Tak więc czy ktoś z Was lata na tory i te większe i te mniejsze? Zeby nie było to ja byłem raz, może jeszcze się wybiorę w tym sezonie, a jak nie to będę zbierał siły na wiosnę.

Edytowane przez Saul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio, co tam tor. Przejedź się na przełęcz Knurowską. Takich zakrętasów po 180 stopni z idealnie gładkim asfaltem nie masz na żadnym torze. Bonus to widoczek na Tatry. :icon_mrgreen:

 

Nie mylmy pojęć. Na przełęczy żeby przejechać ten sam zakręt powiedzmy 100 razy trzeba pół dnia. Do tego nie ma opcji, że Ci ktoś zmierzy czas, albo że zobaczysz jak łoją szybsi koledzy. Co do jednago masz rację Jako bonus widoczek na tatry. A jak masz "szczęście" to z pędzącą ciężarówką środkiem drogi wprost na ciebie. Bezcenne.

 

Jeśli chodzi o tor to ja jestem zachwycony Radomiem. W lublinie też byłem. 2 razy. Ale nie zachwycił mnie tak jak Radom. Do poznania daleko i drogo. I co najważniejsze tam naprewdę trzeba umieć jeździć i mieć dobry sprzęt. (w takiej kolejności) W pierwszym przypadku będą Cię wyprzedzać na zakrętach, w drugim na prostych.

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Tak więc nowy rok, nowe wyzwania :D. Czy są Małopolanie, którzy wybierają się na tor? Pytam z dwóch powodów. Póki co nie mam moto i gdyby ktoś jechał samochodem i miał wolne miejsce to chętnie bym się przyłączył i dorzucił do benzyny. A jak już kupię moto to wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poznania daleko i drogo. I co najważniejsze tam naprewdę trzeba umieć jeździć i mieć dobry sprzęt.

 

Ani dobrego sprzętu nie trzeba mieć ani umiejętności. GS 500 wystarczy a co do umiejętności to zdarzają się tam babki które jadą z taką prędkością, że dubluje je się 2 razy w jednej sesji. Większość ludzi która nie była prawdziwym torze ma o nim błędne pojęcie. Po to jest podział na grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaki czas możesz uzyskać na GS500 w poznaniu? 1,58? Czy może 1,56? Natomiast na Radomiu jeśli umiesz to GS'em możesz być "królem toru" i jeździć z litrami jak równy z równym.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaki czas możesz uzyskać na GS500 w poznaniu? 1,58? Czy może 1,56? Natomiast na Radomiu jeśli umiesz to GS'em możesz być "królem toru" i jeździć z litrami jak równy z równym.

Nie przesadzaj. Nie ma takich przypadków. Ja nie widziałem, a byłem czestym gosciem na Radomiu.

Co innego jak taki mistrz na GS500 jedzie od sasa do lasa i nie da sie go za chiny wyprzedzic, bo nie wiadomo jaką figure przyjmie na nastepnych 100 metrach.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaki czas możesz uzyskać na GS500 w poznaniu? 1,58? Czy może 1,56? Natomiast na Radomiu jeśli umiesz to GS'em możesz być "królem toru" i jeździć z litrami jak równy z równym.

 

To wyjaśnij mi w takim razie, czemu w ogóle ludzie jeździli w GS 500 Cup?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS 500 to 2:04 uzyskiwali najlepsi, ale hyosungami jeździli z czasem 1:50 a to wystarczy aby objechać większość motocykli w klasie C i B i zostać swoistym królem toru. A hyosung miał tylko 76km o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...