Skocz do zawartości

KTM EXC 200 2004 rok


Rekomendowane odpowiedzi

wrzuć jakieś zdjęcie tego motoru. Jaki rozmiar ma tylne koło? podaj nr ramy. masz do niego dokumenty?

 

Kupiłem go bez świateł czyli taki exc na sx przerobiony ale kable jakieś są, rozmiar tylnego koła to 19, dowód rejestracyjny mam

Edytowane przez GriGor842
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sx na 100% tylko pewnie numery ramy są przebite z exc

nie no proszę Cie...

Kumpel miał tak zarejestrowanego sx ze kupił ramę z dokumentami od EXC.

Ten numer na pewno odpowiada rocznikowi 2004 ale w spisie numerów nie ma czegoś takiego jak 4 5 i 6 litera "GSA"... może to sprzęt ze stanów sprowadzony.

W każdym razie to jest SX. Koło 19, skrzynia 5 i brak oświetlenia nie pozostawiają wątpliwości. Miałem 250 SX zarejestrowaną i działającym pełnym oświetleniem. Byłem bardzo zadowolony. Większa moc, mniejsza masa i twardsze zawieszenie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no proszę Cie...

Kumpel miał tak zarejestrowanego sx ze kupił ramę z dokumentami od EXC.

Ten numer na pewno odpowiada rocznikowi 2004 ale w spisie numerów nie ma czegoś takiego jak 4 5 i 6 litera "GSA"... może to sprzęt ze stanów sprowadzony.

W każdym razie to jest SX. Koło 19, skrzynia 5 i brak oświetlenia nie pozostawiają wątpliwości. Miałem 250 SX zarejestrowaną i działającym pełnym oświetleniem. Byłem bardzo zadowolony. Większa moc, mniejsza masa i twardsze zawieszenie.

 

Sprzęt z Hiszpanii jest, a po za tymi różnicami jak skrzynia i tylnie koło to czym jeszcze rożnią sie exc od sx? bo słyszałem ze w sx trzeba częściej wymieniać tłok, korbe itp czy to prawda? Ale z tego co mówisz to są plusy jeśli chodzi o moc, mase i zawieszenie ale czy można sxa użytkować tak jak enduro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron tylko jakby była to rama od exc to by posiadała miejsce na podnóżek po lewej stronie, a na fotach nie widać żadnego elementu żeby można było zamontować podnóżek. major000 jest jeszcze więcej różnic inny jest trochę wał, zapłon, moduł zapłonowy, zawieszenie twardsze, tłok jedno pierścieniowy ale można założyć dwu pierścieniowy, cylinder ma trochę inne kanały ssące, inne dysze w gaźniku itp.

Edytowane przez Rams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron tylko jakby była to rama od exc to by posiadała miejsce na podnóżek po lewej stronie, a na fotach nie widać żadnego elementu żeby można było zamontować podnóżek. major000 jest jeszcze więcej różnic inny jest trochę wał, zapłon, moduł zapłonowy, zawieszenie twardsze, tłok jedno pierścieniowy ale można założyć dwu pierścieniowy, cylinder ma trochę inne kanały ssące, inne dysze w gaźniku itp.

Wał i cylinder jest na pewno taki sam :)

A reszta faktycznie, tłok z jednym pierścieniem i zupełnie inny zapłon. No i będzie więcej palił przy mniejszym baku. Reszta same zalety zważywszy że motor jest zarejestrowany

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron wał i cylinder się różnią. Wał od exc sory, że takie słabe zdjęcie, wał od sx;a zdjęcie. Tak jak widać na zdjęciach wał od sx'a posiada plastikowe nakładki na korbowodzie te nakładki służą po to żeby zmniejszyć objętość szkodliwej pojemności skrzyni korbowej, dzięki temu sx dużo szybciej się wkręca na obroty, wał od exc nie posiada tych wkładek plastikowych. Jak mi się uda zrobić zdjęcie to zrobię zdjęcie kanału ssącego, w sx'ie jest inny kanał ssący niż w exc.

Edytowane przez Rams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...