Skocz do zawartości

Farciarz


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takiej predkości to napewno niezatrzymałbyś się "od razu", tylko ze 100m dalej. A potem co - zawróciłbyś i jechł "pod prąd"?

 

nie wiem czy dobrze zrozumialem..

od razu na pewno nie odreagujesz, ludzie roznie reaguja w takich sytuacjach. jechalem raz Krakowska, gosc przede mna samochodem potacil kobiete na przejscu, zatrzymalismy sie, sprawdzilismy, zyje, oddycha, ale rozwalona cala, krew itp, gosc wyciaga komorke i zaczyna gdzies dzwonic - myslalem na pogotowie, okazalo sie - do kolegi, opowiedziec co sie stalo.. . lekarzem nie jestem ale to sie nazywa szok. roznie ludzie reaguja nie zawsze adekwatnie. a ja bym pojechal pod prad, nie widze zadnego problemu, przepisy tutaj nie obowiazuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu to znaczy, że jak najszybciej, jeżeli nie rozumiesz co to znaczy to masz problem. Po drugie rozumiem, że jak ktoś będzie potrzebował pomocy, ale będzie zakaz skrętu np. w prawo, to zrezygnujesz, albo ewentualnie zejdziesz z motocykla i poczekasz na światłach (jeśli będzie przejście, jak nie to pójdziesz do najbliższego) by przejść na drugą stronę na zielonym i udzielić pomocy. Super, w ogóle nie ma o czym mówić.

 

Piszesz o potencjalnej sytuacji na drodze publicznej, a filmik był z wyścigów TT na wyspie Man (to zasadnicza wg. mnie różnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chodziło o to, że nawet jakby się zatrzymał i zawrócił to nie ma żadnej gwarancji że za nimi nie jechało 5 następnych z prędkościa 150-200km/h...

 

Np. w rajdach samochodowych kierowcy mają zakaz zatrzymywania się i udzielania pomocy. Jak samochód jest zdolny do jazdy mają jechać dalej. Od udzielania pomocy są inni.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego wyścig na torze, co innego wyścig z tego filmiku, nie wygląda jakby tam była jakakolwiek organizacja i ktokolwiek kto by czekał aby w razie co udzielić mu pomocy. Może ktoś wie skąd ten filmik jest i jest to faktycznie jakiś zorganizowany wyścig, ale nie wygląda tak. Interpretowałem to jako jazda na drodze publicznej, fakt, że ZAP*** ale są tacy co tak jeżdżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego wyścig na torze, co innego wyścig z tego filmiku, nie wygląda jakby tam była jakakolwiek organizacja i ktokolwiek kto by czekał aby w razie co udzielić mu pomocy. Może ktoś wie skąd ten filmik jest i jest to faktycznie jakiś zorganizowany wyścig, ale nie wygląda tak. Interpretowałem to jako jazda na drodze publicznej, fakt, że ZAP*** ale są tacy co tak jeżdżą :)

 

Już kilka razy pisali, to prawdopodobnie był "WYŚCIG NA WYSPIE MAN" - reszty dowiesz się w googlach lub używając opcji szukaj na forum.

 

edit:

 

w 34 sekundzie z lewej strony stoją kibice na mecie...

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

ten też tak jakoś fartownie... :crossy:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...