Skocz do zawartości

Problem Z TDRką


Szogn507
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze was o pomoc bo jestem już bezradny szukałem wszedzie w tematach ale nie było tego wiec problem polega na tym ze po wymianie tłoka na nowy im po zrobieniu szlifu tdrka nie chodzi tak jak chodziła jest dobrze dotarta ale jest ale...

Czysciłem filter gaznik kupiłem nowa cewke fajke świece ale ona dalej nie wchodzi na obroty max 7tys obr :excl: i sie dusi :excl: i strasznie dymi :evil: :excl: regulowałem gaznik itp nic nie daje Jest to Belgarda 99r :happy: prosze was o pomoc :) bo nie wiem co z nia robic wczesniej przed wymiana tłoka miała buta stawała na koło :laugh: a teraz nie :sad: chce wczesniejszy v-max to 134 :) gps licznikowe 140km/h teraz 100/110km/h na 2/4 manetki :huh: bo gdy dam na maxa 4/4 to robi buuuu... i strasznie dymi :angry: jestem bezradny szukałem wszedzie i nie mam juz do niej cierpliwosci :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o pomoc bo jestem już bezradny szukałem wszedzie w tematach ale nie było tego wiec problem polega na tym ze po wymianie tłoka na nowy im po zrobieniu szlifu tdrka nie chodzi tak jak chodziła jest dobrze dotarta ale jest ale...

Czysciłem filter gaznik kupiłem nowa cewke fajke świece ale ona dalej nie wchodzi na obroty max 7tys obr :excl: i sie dusi :excl: i strasznie dymi :evil: :excl: regulowałem gaznik itp nic nie daje Jest to Belgarda 99r :happy: prosze was o pomoc :) bo nie wiem co z nia robic wczesniej przed wymiana tłoka miała buta stawała na koło :laugh: a teraz nie :sad: chce wczesniejszy v-max to 134 :) gps licznikowe 140km/h teraz 100/110km/h na 2/4 manetki :huh: bo gdy dam na maxa 4/4 to robi buuuu... i strasznie dymi :angry: jestem bezradny szukałem wszedzie i nie mam juz do niej cierpliwosci :banghead:

Jaki masz kolor swiecy ? Wszyscy kręcą gażnikami i sprawdzają masę innych rzeczy , a nikt nike podaje koloru swiecy który w zasadzie wyjaśnia całą sytuację gdyż jest to wyznacznik tego co dzieje się w komorze spalania

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca jest normalna czysta nie czarna nie osmolona od oleju jest jasno brazowa to jest świeca irydowa a dymi na szaro dzisiaj rozbierałem cylinder patrzyłem cylinder tłok pierscienie wszystko jest ok happy.gif A nie mam pojecia co jej sie stałosad.gif

Wczesniej był tłok jakiś badziewny walneły pierscienie wiec cylek na szlif i tłok nowy za 400zł tylko ze ten tłok ma dziurke tamten nie miałunsure.gif Nie mam pojecia co robic...

 

 

 

Pomorze ktoś mi ktoś??? Dość pilne...

Edytowane przez Szogn507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego, o wiele za malo informacji zeby ci cos sensownego powiedziec.

Co to znaczy ze tlok ma dziurke ?

Jak byl pasowany tlok w cylindrze ?

Czy cylinder byl honowany po szlifie, jak byl silnik docierany ?

Kto skladal silnik ?

Czy podczas skladania silnika rozrzad zostal wlasciwie ustawiony ?

To pierwsze i podstawowe pytania na ktore musisz odpowiedziec, zeby moc zdiagnozowac problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Tłok ma dziurke od strony wydechu...

2 Tłok był brany na 4 szlif i do tego szlifu był pasowany...

3 Silnik docierałem przez 1500km...

4 Ja składałem silnik pozmieniałem łożyska simeringi i jeszcze inne żeczy które były zużyte

5 Hehe To jest 2t i nie ma rozrządu

6 Nie mam nicasilu tylko cylinder zeliwny z tuleją tuleja była dobra wiec tylko cylek poszedł na 4 szlif i tłok Weksnera czy jakoś tak...

7 zawór wydechowy ustawiałem go różnie bawiłem sie cały dzieć i ustawiłem jak był ;p

8 cewka nowa Świeca irydowa filterki wężyki bebranki fajka jest nowe bo robiłem ręmącik kapitalny gaznik czyszczony i wyrególowany iglice przestawiałemi najlepiej pasuje na 2 od dołu :) ale v-max tylko 100/czasem z wiatrem 110km/h od 7tyś obrotów dostaje kopa od samego dołu aż do góry no ale dalej na max manetce robi bubububuuuuuu hehe nie wiem co to ale mnie to denerwuje dostałem cylinder z głowicą i tłokiem 170cm3 i chyba go wstawie ale to nie teraz tylko zima se bd ja rozbierał i do malowania ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...