Skocz do zawartości

Trip around Poland na motorowerze 50ccm


Rack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w roku 2012 mam zamiar wybrać się na wyprawę dookoła Polski motorowerem klasy 50. Pomysł wpadł dlatego że jest to najdłuższa z możliwych dla mnie tras, jestem niepełnoletni więc póki co wole jeździc po Polsce. Myśle że na 50 będzie to jednak troche wyczyn, trasa wiedzie przez ok 4000km. Mam już za sobą trasę nad morze (jestem z okolic Opola) i w góry (ponad 1500km również tym samym motorowerem). Prędkość przelotowa to ok 55-60kmh. Póki co wyprawa jest w fazie przygotowań i trochę dokładniejszego planowania. Trochę nie na rękę mi jest jechać samemu przez ok 25 dni dlatego szukam chętnego do takiej wyprawy. Ma być to wyprawa na motocyklach mało litrażowych dlatego myśle że 125 to max. Jeśli jesteście bardziej zainteresowani wyprawą, sponsoringiem, przygotowaniami itd to zapraszam na moje bloga www.oldtajmer.blogspot.com ( wszystkie zdjęcia z nad morza, z gór, filmy na YT itp) kontakt mailowy [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, ale dalej 50 cm3 polecam, wobec tego: FORUM MOTOROWEROWE

Niewazne cy ma biegi czy nie i ile pojemnosci, wazne ze ma dwa kola :buttrock:

A po drugie popatrz ile chlopak ma lat i powiem ze niejeden tzw: "motocyklista" w moim , czy w twoim wieku mu kidykolwiek dorowna.

Mlody gratki za odwage :notworthy:

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak samemu lecisz jesteś niezależny, gdzie chcesz to się zatrzymujesz, nie "gonisz"-"czekasz" na innych. Sam wole jeździć w dalsze trasy samemu.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ponieważ sam już tego w pewnym stopniu doświadczyłem. Jednak i tak w tym temacie zdania są podzielone. Samemu jest się niezależnym, można robić postoje kiedy się chce, spać ile sie chce, jechać w deszczu, śniegu, gradzie, bez np.marudzenia towarzysza, ale jest dużo niebezpieczniej, troche nudniej bo nie ma się do kogo odezwać itp. Po prostu trzeba mądrze dobierać osoby z którymi mamy zamiar spędzać te 3 tyg :) Dlatego jeszcze sie zastanawiam, jak się ktoś znajdzie to czemu nie, postawie swoje warunki i albo niech sie dostosuje albo bye bo ja tam sie raczej nie pie***** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to się chociaż na cpnie można odezwać/pogadać jak się jedzie samemu . Za granicą jest gorzej . Ale i tak szacun dla Ciebie za poprzednie wypady (jak powiem znajomym o wypadzie 400 km to już marudzą :icon_mrgreen: ). Także jak nie znajdziesz towarzysza to nie rezygnuj i jedź sam . Teraz nie będzie raczej okazji, ale na rozpoczęciu w Opolu myślę, że się spotkamy ?(jak mnie ktoś weźmie jako plecak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam zamiaru rezygnować. Jestem na etapie planowania, szukania noclegów u znajomych i zbierania pieniędzy(z tym jest najgorzej). Na tych oponach co mam teraz raczej nie przejade dookoła polski więc czeka mnie kilka inwestycji.

 

Myśle że nie powinno być problemu ze spotkaniem :) tylko musiałbym wcześniej wiedzieć o takim rozpoczęciu bo raczej nie siedze w tych tematach.

 

Zapraszam na mojego bloga www.oldtajmer.blogspot.com

Edytowane przez Rack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja raczej nie dołączę do Was i przez Poznań też nie planujecie jechać ale podoba mi się idea... tylko osobiście nie przepadam za tekstami anglojęzycznymi kiedy nie trzeba typu "Trip around Poland" czy w filmiku "presents". Jak dla mnie do takich klimatów pasuje lepiej polski tekst ale nie traktujcie tego jako złośliwą uwagę a wyłącznie moje luźne zdanie.

 

 

Pozdrawiam i mimo wszystko powodzenia bo ciężko Wam będzie tu znaleźć kogoś na tego typu wyjazd- niestety...

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...