Skocz do zawartości

Wałęsa miał wypadek


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby, gdyby w swoich wypowiedziach mówił, że motocykle to taki sam środek komunikacji, nie że tak niebezpieczny, że on już w życiu na to nie usiądzie. Bo wtedy ten właśnie przekaz pozostanie w świadomości odbiorców, co oczywiście wszystkich utwierdzi, że motocykle to zło, a Wałęsa jest kolejnym przypadkiem kogoś, kto dał się temu wciągnąć, ale przejrzał na oczy i już jeździł nie będzie.

 

 

Wydaje mi sie, ze na dluzsza mete nie bedzie mialo to wplywu na decyzje mlodych ludzi. Psy szczekaja, karawana idzie dalej, to raz a dwa, mlodzi zawsze wiedza lepiej i wychodza z zalozenia, ze spotka nie jego a kogos innego. Niemniej jednak bylo by dobrze, gdyby jedni i drudzy uswiadomili sobie, ze w ruchu publicznym ie sa sami.

 

Ja z kolei w tym artykule zwróciłam głównie uwagę, na to, że autor ma pretensje do Wałęsy, że ten, mimo iż (prawdopodobnie) wypadek nie był z jego winy i w dodatku wyszedł z niego "prawie" bez szwanku (na co niewielu z nas mogłoby liczyć), zamiast wykorzystać to medialnie na korzyść motocyklistów (podkreślić, że on jechał przepisowo, a kierowca samochodu prawie go zabił, to on opowiada jaki to był nieodpowiedzialny wsiadając na moto, bo to takie niebezpieczne urządzenie.

I tu się całkowicie z autorem zgadzam, bo "szkoda tego wypadku" - mógł nam zrobić lepiej, a tak wyszło, jak zawsze.

 

Chyba wszyscy wiemy, ze jest calkiem sporo malych zakompleksionych pismakow ktorzy kuruja swje kompleksy poprzez media.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza, jakby zebrać Twoje posty z tego tematu to niezły artykuł można by uzbierać :D

 

Redaktorzy Naczelni oferty pracy mogą mi na PW wysyłać, ale uprzedzam że tanio skóry nie oddam :icon_mrgreen: :icon_razz:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku ja potrafię zrozumieć słowo pisane w ojczystym języku i nie mam zamiaru Ci tego w żaden sposób udowadniać ale ........

..........

A teraz kwintesencja Twojej wypowiedzi :" Autor chciałby, byśmy wszyscy mieli tak samo dobrze." :biggrin:

Sugerujesz, że autor chciałby powrotu komunizmu czy realnego socjalizmu z Leninem na czele ??? :biggrin:

nic takiego nie sugeruję. I z Twojej wypowiedzi, człowieku w średnim wieku, widzę, że jesteś słowny. Rzeczywiście nie masz zamiaru mi w żaden sposób udowadniać, że potrafisz zrozumieć słowo pisane w ojczystym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trudno podejmować dyskusję czytając tak paradoksalnie sformułowane dwa zdania.

 

Oczywiście Adwent ma rację i doskonale zrozumiał tezę artykułu. Jeśli kogokolwiek Boczo "obsrał" w tym artykule, to aparat sprawiedliwości, media i służbę zdrowia i to jest w stanie z tego tekstu wyciągnąć średnio rozgarnięty gimnazjalista, który nie wagarował zbyt często na polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca Toyoty to pipa nie kierowca, bo wyjechał zza tira i nie zachował szczególnej ostrożności. Pipa nie kierowca.

Kierowca motocykla to pipa nie kierowca, bo widząć tira na poboczu i mając ograniczoną widocznosć nie zachował szczególnej ostrożnosci i nie zwolnił. Do dozwolonej prędkości chociażby. Pipa nie kierowca.

 

Spotkały się dwie pipy no a wyszło chu*owo...

 

Najlepsze podsumowaie tej całej sytyacji!

Myślę, że skończyłoby się to trochę inczej gdyby jednak widząc TIRa na poboczu (miał awaryjne?) zwolnił nawet odrobinę i jechał trzymając klamkę hamulca.

Edytowane przez Monster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było i tak. Pewnie się ju tego nie dowiemy bo wątpie żeby sie przynał, ze chwilę przed miał prawie 200 na blacie. Tak czy inaczej to kolejny przykład pokazujący, że trzeba mieć oczy dookoła głowy i do tego jeszcze trochę szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i powoli sprawa się wyjaśnia ... dziś rano w serwisie info TV podali wiadomość, że prokuratura wystąpiła do Brukseli o (z tego co zrozumiałem) uchylenie immunitetu europoselskiego Wałęsie ... i że chcą go pociagnąć do odpowiedzialności ... Nawet użyli zwrotu, że wypadek "którego spowodowanie początkowo było przypisywane kierowcy auta" ... a potem było już oficjalne info, że Wałęsa przekroczył dozw. prędkość o 20 km/h ... Wynikało z całej informacji, że będę chcieli przybić winę Wałęsie ...

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie ma to jak rzetelne serwisy informacyjne :icon_mrgreen: ... trzy osoby ... trzy wersje słyszało ... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopak chyba był naćpany - jak można pamiętać tylko, że się jadło śniadanie, przejechać motocyklem ponad 200 km, a potem obudzić się w szpitalu? Co on zjdł na to śniadanie..

Naprawdę nie rozumiem, w co gra Wałęsa..

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jaroslaw-walesa-moglem-byc-dawca-organow,1,5069234,wiadomosc.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak chyba był naćpany - jak można pamiętać tylko, że się jadło śniadanie, przejechać motocyklem ponad 200 km, a potem obudzić się w szpitalu? Co on zjdł na to śniadanie..

Naprawdę nie rozumiem, w co gra Wałęsa..

 

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Można, można zapomnieć. Jak się mocno w dyńkę pierdykniesz, albo doznasz mocnych wrażeń psychicznych np. śmierć bliskich, wypadek itp to możesz utracić dane z pamięci krótkotrwałej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...