Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie jechałem S8-ką z Marek na Bemowo - no piękna sprawa, ale że jestem świeżak to 140-tu nie przekraczałem po później nie jest za fajnie.

Ja chyba za bardzo kombinuję ze składaniem, co prawda nie mam obaw - może do pierwszej gleby! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam problem ze składaniem. Ciągnę Horneta ile wlezie, ale za cholerę nie mogę sięgnąć asfaltu kolanem. Chyba się zwyczajnie boje podświadomie uślizgu i tego ze nie wiem co jest za winklem. Niby poprawiłem prędkość wchodzenia w zakręty o 30km\h względem tej z początku treningu, ale do chłopaków nadal brakuje mi 30... Musze się wybrać na tor. Może tam się przełamie.

Edytowane przez Michalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci z 15 letniego doświadczenia jazdy motocyklem.

Po pierwsze masz specyficzny motocykl i do tego jest potrzebna odpowiednia pozycja, jeżeli chcesz trzeć kolanem, zapewne znajomi mają koślawe pozycje robiąc to na ulicy.

Jeżeli chcesz ćwiczyć, to warto pojechać na skrzyżowanie o ruchu okrężnym w nocy, i kręcić kółka kilka godzin.

Po trzecie musisz pamiętać że w Twoim motocyklu łatwo się podnieść na podnóżku i wyj**ać.

Po czwarte warto to ćwiczyć na zamkniętym terenie, a jeżeli już nie chcesz, to możesz bić na cargo i w lewo na górę próbować.

Jakieś 4 lata temu ktoś mi zrobił zdjęcie, jak byłem ostatni raz.

http://p1.bikepics.c...998702-full.jpg

I na tym zdjęciu widać ile można jeszcze położyć motocykl bez problemu, co wykonuje na torze.

Ale przy tym należy ćwiczyć, ćwiczyć i korzystać z wiedzy bardziej ogarniętych.

Pozdro.

 

Kombinuję, podglądam i dochodzę do wniosku że problem leży chyba właśnie w mojej pozycji. Źle na podnóżku układam stopę nogi która ma dotknąć asfaltu i zwyczajnie nie sięgam. Przechylam się podobno przynajmniej o 45 stopni, więc myślę że powinno wystarczyć.

Z wiedzy bardziej ogarniętych staram się korzystać ile się da. Ciężko o zamknięty teren na którym mogę potrenować, ale dzięki za rady. Powiedz jeszcze co masz na myśli pisząc o "koślawych pozycjach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie zdjęcia z toru Lublin, to może coś wywnioskujesz, ja jeżeli udzielam rad, to robię to na żywo a nie korespondencyjnie.

https://picasaweb.go...COOF9YTs6uSD9gE

 

Ewidentnie źle siedzę. Na żywo, tzn za kasę mam rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalski,

Jak cos to ja na tor jestem chetny. Od lipca mam zmiar być na torze że 2 razy w miesiacu.

W czerwcu doszkalanie zaczynam.

 

Panowie czy to norma że jezdzac po miescie jak jest ciasno 30-70 kmh to R6 mi lapie non stop 100 stopni. Zalacza się wiatrak temperatura spada i tak w kolko. Plyn wymienialem tydzien temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny, ale dyspozycyjny tylko w weekendy. W sierpniu mam urlop więc się z Tobą wybiorę.

 

Ja mogę startować po Włochy - Hiszpania, z tym że jadę z kumplem który dopiero zdał prawko, lepiej będzie jak polecę z nim osobno, pomalutku.

Edytowane przez Michalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...