Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Szybki, my już za starzy - nie zrozumiemy tego, trzeba się z tym pogodzić.

 

Był ktoś na czymś takim. Warto jechać czy szkoda czasu?

http://www.moto-sekcja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=132:szlifowanie0707&catid=1&Itemid=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był ktoś na czymś takim. Warto jechać czy szkoda czasu?

http://www.moto-sekc...atid=1&Itemid=5

 

jak bys sie wybieral to ja tez chetnie pojade bo samemu mi sie nie chce :P

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede pod PiP

 

Szybki, jasne mog? Ci wszystko pokazac i wytlumaczyc, trzeba si? jako? spotkac.

 

Z gory przepraszam wszystkich tych ktorych tak denerwuje ortografia, ale odpisujac z telefonu nie mog? uzywac polskich znakow poniewaz zamiast nich pokazuje si? ???

 

W sumie to bardziej znaki interpunkcyjne ni? ortografia, ogolne szalenstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, tak z czystej ciekawości zapytam - byłeś może na Cargo jakieś 2-3 tygodnie temu? To chyba czwartek był..Nie pamiętam dokładnie daty ale nie więcej niż miesiąc temu to było.. ;)

 

Nie, to nie byłem ja. Byłem tam raz, ze znajomym podjechałem poćwiczyć gumy ale pamiętam że to było w środę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko chłopaki, ja też będę bo nie latałem już chyba ze dwa tygodnie, w końcu mi moto zardzewieje :)

 

1- Szybki

2- Marcinrednose

3- Herman

4-TybuR

5-Sebastiannn

6-Luksar-

7- Natraps

8-.........

Będę pod PiP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka rusza w Czwartek godzina 19:00 parking przy Piotr i Paweł na przeciwko Ikea teren M1 Marki.

 

1.- Piewszy cel winkle za radzyminem (Ci z Nas co znają drogę mogą bezpośrednio się tam kierować z pominieńciem PiP

2.- Po małym treningu lecimy na Cargo (tam dobieramy resztę chętnych, szybka burza muzgów i w miasto, ciekawe.pomysły mile widziane)

 

Gdyby pogoda się popsuła możemy polecieć do pubu dla motocyklistow 2oo na zimnego Lecha free

 

Link poniżej.

 

www.2kola.com

 

Chętni dopisywać się (z info gdzie będą czy PiP czy winkle, co by było wiadomo na kogo czekać.

 

1- Szybki

2- Marcinrednose

3- Herman

4-........

5-.........

6-.........

itd.

Cargo

 

Ja dołaczam na Cargo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- Szybki

2- Marcinrednose

3- Herman

4-TybuR

5-Sebastiannn

6-Luksar-

7- Natraps

8-Ogonnek

9-....

 

Wódeczki z wami jeszcze nie piłem ale będe :)

Tylko zależy od pracy o której skończe czy PiP czy winkle ostatnio trafiłem to i teraz nie będzie problemu

 

.

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

akurat trafiłam na wasz wpis na fb - no i jestem.

Może nietypowo zabrzmi to co chcę napisać, ale cóż..

Kocham moto (raczej sporty), swego czasu sporo latałam jako plecaczek, później trochę jako kierowca, ale z tej perspektywy dopiero zaczynam.

Nie dorobiłam się jeszcze własnego sprzętu, a bardzo tęsknię za wypadami na miasto, za miasto itd.

No i teraz pytanie do Was, może komuś z Was brakuje czasem towarzystwa i czuje się na tyle pewnie, żeby wziąć sobie dodatkowe obciążenie na plecy?

Jeśli o mnie chodzi, to pasażerem jestem raczej bezproblemowym. Mam 27 lat, 177cm wzrostu i ważę ok 60kg (niektórzy ponoć zwracają na to uwagę przy doborze pasażerów). Nie boję się prędkości, ładnie się składam...

Mieszkam na Ochocie (blisko centrum i cargo) :) trochę dalej od Marek, Ząbek i Zielonek.

Na wszelki wypadek dodam, że nie interesują mnie propozycje matrymonialne, chodzi tylko o wspólną radochę z latania :)

Co Wy na to?

 

Pozdrawiam forumowiczów, Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

akurat trafiłam na wasz wpis na fb - no i jestem.

Może nietypowo zabrzmi to co chcę napisać, ale cóż..

Kocham moto (raczej sporty), swego czasu sporo latałam jako plecaczek, później trochę jako kierowca, ale z tej perspektywy dopiero zaczynam.

Nie dorobiłam się jeszcze własnego sprzętu, a bardzo tęsknię za wypadami na miasto, za miasto itd.

No i teraz pytanie do Was, może komuś z Was brakuje czasem towarzystwa i czuje się na tyle pewnie, żeby wziąć sobie dodatkowe obciążenie na plecy?

Jeśli o mnie chodzi, to pasażerem jestem raczej bezproblemowym. Mam 27 lat, 177cm wzrostu i ważę ok 60kg (niektórzy ponoć zwracają na to uwagę przy doborze pasażerów). Nie boję się prędkości, ładnie się składam...

Mieszkam na Ochocie (blisko centrum i cargo) :) trochę dalej od Marek, Ząbek i Zielonek.

Na wszelki wypadek dodam, że nie interesują mnie propozycje matrymonialne, chodzi tylko o wspólną radochę z latania :)

Co Wy na to?

 

Pozdrawiam forumowiczów, Asia

 

No i zaraz będzie się działo na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...