Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema złapał was deszcz w niedzielę ? mnie dosłownie 500 metrów od domu :) Dzięki za wypad.

 

Ulice mokre, kombinezon zabłocony po sam kask, ale na desz się nie załapałem.

 

Jesteś z Nami w czwartek taki standardzik pewnie winkle rundka cargo zebranie większej ekipy i miasto w nocy

 

 

 

Ja mogę się wybrać na te winkle któregoś wieczoru ;)

 

Obserwuj forum i przy najbliższej okazji śmiało podbijaj.

Na chwilę obecną pewnie czwartek być może ktoś będzie też leciał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się martwię tylko o kolegę od Bandita, bo trzeba być naprawdę dobrym specjalistą żeby tak zepsuć motór.

 

Yuby po pierwsze kolegami to my nie jesteśmy, wódki ze mną nie piłeś, martwić się też o mnie nie musisz

Jeśli chodzi o specjalistę, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i danej sytuacji. Nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć ze szczegółami jak doszło do szlifa. Osoby które mnie znają wiedzą a ci którzy nie słyszeli ode mnie usłyszą jak mnie tylko osobiście spotkają i spytają.

 

Jeśli ty jesteś taki super wymiatacz to z całym szacunkem nie życzę ci jakiego kolwiek szlifa, bo nigdy nie wiadomo kiedy i z jakiego powodu wtedy również twoje umiejętności ci nie pomogą możesz liczyć na łud szczęscia który może cię ominąć jeśli bedziesz taki złośliwy w stosunku do innych osób.

 

Najważniejsza cześć już zamówiona wiec mam nadzieje że w ciągu 2tyg poskładam wszystko.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia że wszelkiego rodzaju dzwony, szlify i inne tego typu zdarzenia nie są żadnym powodem do wstydu, może to tylko mój sposób na usprawiedliwianie przed sobą tych siedmiu gleb które juz miałem, ale tak to jest że jak człowiek próbuje przesuwać swoje granice coraz dalej to zdarzy się że od czasu do czasu je przekroczy. Ale to i tak lepsze niz jeżdżenie jak pipa ze strachu przed upadkiem bo wtedy nie robi się żadnych postępów i cały czas jeździ się słabo, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo wypadku. A jak się ćwiczy i próbuje zwiększać swoje umiejętności to pomimo gleb po drodze z czasem można się czuc dużo pewniej za sterami, co przekłada się na bezpieczeństwo.

 

Dzięki za zaproszenie. W tym tygodniu chyba nie dam rady, w czwartek jestem umówiony na kosza po pracy, ale w przyszłym nie widzę przeszkód ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ja postaram sie wyrwac na 19 na winkle w czwartek, bedziesz?

Szybki i inni - a Wy?

 

Planów żadnych nie mam więc myślę że jak będzie pogoda to na winkle skoczę i oczywiście w pakiecie Cargo itp ;)

 

PANOWIE 09.07.12 PONIEDZIAŁEK ZNAJOMI LECĄ NA TOR DO RADOMIA JAK BĘDZIE POGODA TO LECE I JA, MOŻE KTOŚ CHĘTNY???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt gdyby nie ja dalej byś stał jak pipa nad leżącym motocyklem.

Człeku idź się leczyć póki nie jest zapóźno na pozostałe organy.

Kilku z was podbiegło w tym również ty ciekawski człeku i sami podnieśliście moto nawet niezdążyłem tego zrobić. Jakbyś zauważył upadek nie był jakiś poważny wiec nic mi się nie stalo, a stać nad moto nie miałem nawet czasu i zamiaru.. Ponadto jakoś również i wam nie było łatwo podnieść moto ważące 220kg ze skrzywioną przednią czachą...

Temat uważam za zamknięty bo nie wnosi nić do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni sie spinaja na drugich i na odwrot panowie wiecej luuuzu ;) bo jak sie przez kilka dni nie czyta forum to pozniej ciezko przez to przebrnac

 

pozdrawiam :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziewczyny i Chłopaki, link który zamieściłem dotyczy forum motocyklowego na FB, zapraszam również tam, zobligowałem się że będę tam podrzucał info o naszych spotkaniach, myślę że nie macie nic na przeciwko :)

Edytowane przez HermanCBR600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka rusza w Czwartek godzina 19:00 parking przy Piotr i Paweł na przeciwko Ikea teren M1 Marki.

 

1.- Piewszy cel winkle za radzyminem (Ci z Nas co znają drogę mogą bezpośrednio się tam kierować z pominieńciem PiP

2.- Po małym treningu lecimy na Cargo (tam dobieramy resztę chętnych, szybka burza muzgów i w miasto, ciekawe.pomysły mile widziane)

 

Gdyby pogoda się popsuła możemy polecieć do pubu dla motocyklistow 2oo na zimnego Lecha free

 

Link poniżej.

 

www.2kola.com

 

Chętni dopisywać się (z info gdzie będą czy PiP czy winkle, co by było wiadomo na kogo czekać.

 

1- Szybki

2- Marcinrednose

3- Herman

4-........

5-.........

6-.........

itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziewczyny i Chłopaki, link który zamieściłem dotyczy forum motocyklowego na FB, zapraszam również tam, zobligowałem się że będę tam podrzucał info o naszych spotkaniach, myślę że nie macie nic na przeciwko :)

 

Jasne że nie mamy im Nas więcej tym lepiej.

 

Ku....a nie ogarniam o co chodzi w tym FB Herman muszę się do Ciebie na jakieś korki z FB zapisać.

Może jak się stykniemy to pokażesz mi o co w tym chodzi i dlaczego ludzie się tak tym zachwycają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...