Skocz do zawartości

KRADZIEŻE W AUTORYZOWANYCH SERWISACH!!!


szwsm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA OSTRZEŻENIE!

W serwisie „Szpila” [suzuki, Harley Davidson, Yamaha, APE, GILERA, PIAGGIO, VESPA] w Rybniku podmieniają części na zużyte!!!

Nie ma znaczenia wiek i rodzaj motoru!

 

Więcej wiadomości, detale i zdjęcia prześlę pocztą jeśli chcesz - daj sygnał na:

[email protected] lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. mój motor (suzuki vz-800) od nowości salonowej był serwisowany tylko i wyłącznie u "szpili". wszystko było ok do momentu, gdy odebrałem motor po przeglądzie po 12.000 km. sprawa wyszła podczas małego szlifu [12.406 km], a raczej tuż po nim, gdy przyszedł rzeczoznawca dekry i stwierdził, iż przednia opona nie należy do mojego motoru.okazało się po małej ekspertyzie, iż nie tylko opona... również inne elementy - mam to na piśmie. gentelmanska rozmowa z właścicielem serwisu nic nie dała, facet umywa łapki i nie chce nawet gadać. w tej chwili sprawa poszła do importera, a jutro idzie do suzuki europe i japan. dlatego zamieszczam to ... zdesperowane ostrzeżenie.

jeśli interesują Cię zdjęcia - przeslij emaila

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. jakby tego bylo malo, równiez usunieto mi w tym serwisie drobna awarie elektryki... uzywajac moich wlasnych zapasowych bezpiecznikow, tak wiec gdy tylko awaria wrocila po kilkudzieseciu kilometrach od serwisu okazalo sie, iz na srodku drogi jestem "unplaged"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele niedawno jak mielismy zlot w Rybniku to wszyscy stalismy pod szpilą i nie rozj....śmy tego psiego dołka.... :) ale błąd :) . Żebyśmy wtedy wiedzieli....

 

Stary współczuje i do sądu z nimi :!: Nie ma listości dla sqr....ów jak śpiewał Kazik :!:

 

Może on tez miał moto u Szpili :?: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...