Skocz do zawartości

Zlot "brudasów"


Gość Lefthandy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lefthandy

To ma być punkowa impreza ze zlotem. Dużo ludzi narzekało, że nie ma czegoś takiego. Okazuje się jednak, że jest tyle, że informacja o niej nie dociera szerzej.

Jakieś gminne "festiwale frędzli i chromowanych rur" z żałosną muzą typu "łiski moja żono", z paradami motocykli (nie wiadomo po co) i mszami, nie każdemu się podobają.

Po prostu nie ten klimat, nie ten flow.

A takich "festiwali frędzli" w sezonie jest po kilka w tygodniu.

Taka impra - jedna w sezonie spokojnie by wystarczyła wszystkim tym, którzy nie za bardzo odpowiada jakiś krzyż południa na czerwonym tle czy inne tego typu motywy w stylu Ku Klux Klanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej odpowiada mi ta konwencja.

Gdybym mogła w jakiejś kwestii służyć pomocą, to chętnie :]

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być punkowa impreza ze zlotem. Dużo ludzi narzekało, że nie ma czegoś takiego. Okazuje się jednak, że jest tyle, że informacja o niej nie dociera szerzej. (...)

Taka impra - jedna w sezonie spokojnie by wystarczyła wszystkim tym, którzy nie za bardzo odpowiada jakiś krzyż południa na czerwonym tle czy inne tego typu motywy w stylu Ku Klux Klanu.

 

Dokładnie!

Przygotowania organizacyjne nabierają rozpędu. W kwestii pomysłów na gorąco:

- muza typu punk/reggae/ska/acid jazz czyli niezależna przez 2 dni (pt i sob).

- pole namiotowe w jednej części

- teren/tor do rycia i skakania w innej części

- scena, zaplecze gastro gdzieś pośrodku

- dodatkowe warsztaty, pokazy, sztuka itp

- impreza charytatywna, non profit, wjazd na poziomie 25 zł

- do kupienia albo w pakiecie znaczki może koszulki

- alko na legalu

- żarcie to kuchnia lokalna (200m) wege/ mieso

 

A wszystko to w środku lasu, na prywatnym terenie ok 1ha (200x50m wg geoportal.gov.pl), do zalewu na czystej rzece 100m, do mega czystego jeziora jakieś 5 km przez las

 

wszystko zależy od kasy jaką uda się zorganizować, raaaczej bez sponsorów typu moto-sroto, wytwórnia kiszek stolcowych itp.

 

Jak kto ma pomysły, czas i pieniądze ;) to zapraszamy do współpracy.

 

Najważniejsza kwestia to ilość chętnych (po przedpłacie) no i kasa.

 

Przybliżony termin to początek września

Edytowane przez Brzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebioza. To naprawdę dobra impreza może być.

Kurde, gdzie ja byłem podczas poprzednich pankowych? Jakaś bzdura.

 

Z kapel to mogę nakręcić "Pull the Wire". Grali w tym roku na woodstocku na scenie krisznowców. Jest petarda.

 

Chętnie pobawiłbym się w "wodzireja". Mogę np. poprowadzić zabawę w berka na motorach w lesie :buttrock:

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebioza. To naprawdę dobra impreza może być.

Kurde, gdzie ja byłem podczas poprzednich pankowych? Jakaś bzdura.

 

Z kapel to mogę nakręcić "Pull the Wire". Grali w tym roku na woodstocku na scenie krisznowców. Jest petarda.

 

Chętnie pobawiłbym się w "wodzireja". Mogę np. poprowadzić zabawę w berka na motorach w lesie :buttrock:

 

No taki był jej zamysł!

 

Dużo nie straciłeś;) A następna bedzie jeszcze lepsza!

 

Pull the wire - wpisałem na listę.

 

PS. co do zabaw w lesie, to oczywiście oficjalnie obowiązuje nas Ustawa o lasach z 1991 r. z późn zmianami

szczególnie, że III Punkowy będzie legalny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka for dot. enduro i tam mozna znalezc info na temat zlotow wszelakich :bigrazz:

zlot punkowy jak najbardziej :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Dokładnie!

Przygotowania organizacyjne nabierają rozpędu. W kwestii pomysłów na gorąco:

- muza typu punk/reggae/ska/acid jazz czyli niezależna przez 2 dni (pt i sob).

- pole namiotowe w jednej części

- teren/tor do rycia i skakania w innej części

- scena, zaplecze gastro gdzieś pośrodku

- dodatkowe warsztaty, pokazy, sztuka itp

- impreza charytatywna, non profit, wjazd na poziomie 25 zł

- do kupienia albo w pakiecie znaczki może koszulki

- alko na legalu

- żarcie to kuchnia lokalna (200m) wege/ mieso

 

A wszystko to w środku lasu, na prywatnym terenie ok 1ha (200x50m wg geoportal.gov.pl), do zalewu na czystej rzece 100m, do mega czystego jeziora jakieś 5 km przez las

 

wszystko zależy od kasy jaką uda się zorganizować, raaaczej bez sponsorów typu moto-sroto, wytwórnia kiszek stolcowych itp.

 

Jak kto ma pomysły, czas i pieniądze ;) to zapraszamy do współpracy.

 

Najważniejsza kwestia to ilość chętnych (po przedpłacie) no i kasa.

 

Przybliżony termin to początek września

 

Program zapowiada się nieźle. Zastanawiam się czy nie zagadać z jakimiś "gwiazdami" sceny typu The Analogs czy coś. Jedna taka szerzej znana kapelka robi robotę całej imprezie.

 

25zł to nie jest dużo. Jeśli jesteście w stanie zorganizować za tą kasę to wszystko to chyba musicie mieć jakieś nadprzyrodzone zdolności :D

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zapowiada się nieźle. Zastanawiam się czy nie zagadać z jakimiś "gwiazdami" sceny typu The Analogs czy coś. Jedna taka szerzej znana kapelka robi robotę całej imprezie.

hej

na razie się wstrzymaj!

Miedzy świętami na Nowym rokiem mamy I-sze spotkanie organizacyjne i wtedy będę wiedział na 100% jak to wygląda.

 

 

25zł to nie jest dużo. Jeśli jesteście w stanie zorganizować za tą kasę to wszystko to chyba musicie mieć jakieś nadprzyrodzone zdolności :D

 

25 to niewiele, to fakt. Przy frekwencji na poziomie 50 biletów to wychodzi 1250 zł. Na II Punkowym scenę zrobiliśmy własnoręcznie, pole nieodpłatne, żarcie robił/sprzedawał właściciel terenu, kapele grały za zwrot kosztów + jedzenie i picie i ta kwota wyszła na styk. W sumie najwięcej poszło na nagłośnienie.

 

Naszym celem jest integracja i dobra zabawa w rytm mUUzyki a nie zarabianie kasy przy okazji zlotu. Koszty dojazdów, robocizny, materiałów itp pokrywamy z własnej kieszeni. Ot grupa zapaleńców;)

W przypadku przedpłat byśmy mieli komfort psychiczny zamiast nerwowego nasłuchiwania w piątek po południu, czy ktoś nadjeżdża.Robiliśmy w maju 2010r.zlot/imprezę motocyklową za zaproszeniami, jedzenie wliczone w bilet, koszt to 75zł, 2 kapele pełnopłatne, płatny teren i przy 40 osobach bylismy w plecy:(

 

Zresztą na tamtej imprezie wymyśliłem Punkowy Zlot Motocyklowy no i jakoś się kręci...

 

 

PS. co do zabaw w lesie, to oczywiście oficjalnie obowiązuje nas Ustawa o lasach z 1991 r. z późn zmianami

szczególnie, że III Punkowy będzie legalny :buttrock:

 

Właśnie dostałem info, że właściciel terenu jest chętny do współpracy:) Oferuje nam pole namiotowe plus scena bezpośrednio nad Zalewem:))) + teren do rycia, skoków i szaleństw!

 

Tak więc teraz są 2 opcje:

1. Zorganizujemy kasę i będzie 2-dniowy festiwal muzyki niezależnej wraz ze zlotem, wszystko piękkne, ładne i na bogato;)

2. Kasy nie zorganizujemy i będzie tak jak zwykle, czyli skromnie ale wesoło.

 

termin to pierwszy weekend września.

 

Strona Punkowego Zlotu Motocyklowego

Edytowane przez Brzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Program zapowiada się nieźle. Zastanawiam się czy nie zagadać z jakimiś "gwiazdami" sceny typu The Analogs czy coś. Jedna taka szerzej znana kapelka robi robotę całej imprezie.

 

25zł to nie jest dużo. Jeśli jesteście w stanie zorganizować za tą kasę to wszystko to chyba musicie mieć jakieś nadprzyrodzone zdolności :D

 

hej

tak więc tradycyjnie jedziemy ze zlotem prywatnie, bez sponsorów. Cel charytatywny - pomoc Jankowi, niewidomemu motocykliście z Olsztyna. (

)

 

Też bym chętnie widział Włochatego, Analogsów, Bajzla, czy Zacier, ale minimum to 1500zł + nocleg + żarcie, czyli jakieś 1700-2000zł minimum za znany zespół.

 

Bez pewności, ze ktoś przyjedzie, nie wyłożymy kasy. Nie da się ukryć, ze zajebiście by było posłuchać dobrego grania w plenerze, ale jak pisałem, nikt nie wie, ilu ludzi przyjedzie.

 

Z drugiej strony nie podniesiemy biletu do 50zł, bo nie o to TU chodzi!!

 

W każdym razie, jak ktoś z WAS planuje zawitać na III Punkowy Zlot Motocyklowy, to proponuję wpisać się na stroni www.dolinagwdy.pl

 

Na stronie są pierwsze pomysły, wstępna lista kapel i dodatkowe info (np jak dojechać)

 

Pozdro i czekam na odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A tak to wygląda na dzień dzisiejszy:

- muza na zywo punk przez 1 dzień (sob).

- muza z płyt z DJ pt i sob takie powiedzmy afterparty w namiocie

- pole namiotowe w jednej części tuż nad zalewem

- teren/tor do rycia i skakania w innej części powyżej pola namiotowego

- scena, zaplecze gastro obok pola namiotowego

- dodatkowe pokazy (jak się uda)

- impreza charytatywna, non profit, wjazd na poziomie 25 zł

- w pakiecie znaczki, koszulki extra płatne 20 zł

- alko na legalu ;) w sensie browar i jabole

- żarcie to kuchnia lokalna wege/ mięso + specjały:)

- wybory najbardziej punkowego motórzysty i może inne konkursy jak będą chętni

 

i chyba tyle na razie...

Edytowane przez Brzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...