Skocz do zawartości

sprzedam suzuki bandit


radek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami zastanawiam się po co wchodzę na to forum jak widzę takie odpowiedzi. :rolleyes: Może po prostu kolega nie wie, że to nie jest bandit? Wystarczyło go o tym poinformować a nie robić sobie jaja. Po za tym kolega wyraźnie napisał, że do zainwestowania :icon_rolleyes: , cena chyba nawet adekwatna....

Pozdrawiam! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zastanawiam się po co wchodzę na to forum jak widzę takie odpowiedzi. :rolleyes: Może po prostu kolega nie wie, że to nie jest bandit? Wystarczyło go o tym poinformować a nie robić sobie jaja. Po za tym kolega wyraźnie napisał, że do zainwestowania :icon_rolleyes: , cena chyba nawet adekwatna....

Pozdrawiam! :flesje:

witam przynajmniej jeden wyrozumiały tak dokładnie to mówją na to kantana czy jakoś tak

 

Ale co w końcu sprzedajesz?Bandita czy to co masz na zdjęciu?

to co jest na zdjęciu suzuki GN72B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, moja to jeżdżąca kantyna. Oryginalna.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przynajmniej jeden wyrozumiały tak dokładnie to mówją na to kantana czy jakoś tak

 

 

to co jest na zdjęciu suzuki GN72B

tak to jest suzuki GN72B z89r.

 

Co to jest "kantana"?

tak przecież ja chcę sprzedać motocykl w cenie wski a wy tu problemy stwżacie ze to dobite a to takie a nie inne i cena adekfatna do stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby,katana to taka kurtka :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przynajmniej jeden wyrozumiały tak dokładnie to mówją na to kantana czy jakoś tak

 

 

to co jest na zdjęciu suzuki GN72B

 

Chciałem to uwiecznić :icon_mrgreen:

Ale nadal nie powiedziałeś co w końcu chcesz sprzedać...

Zapomniałem dodać abyś nauczył się języka polskiego.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest suzuki GN72B z89r.

 

 

tak przecież ja chcę sprzedać motocykl w cenie wski a wy tu problemy stwżacie ze to dobite a to takie a nie inne i cena adekfatna do stanu

My rzadnych problemuf nie stważamy.Hcemy dowiedzić sie jakim cudem ta kantyna z 89 roku została okszyknięta banditem? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...