Skocz do zawartości

dupa cycki ktm nie lata


Filipecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na głowicy po prawej stronie masz wybite 3,4,6,62 oznacza to pojemność dla której jest ta głowica.

Ja mam kata z 93 roku 600tka na ramie już 620stki i mam 95 mm tłok cylinder już bez "jaja ktm", uszczelki Top end pasowały od olka.

zawory mam ustawione na 0,2, gażnik kehin FCR39MX i nie ma mocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin i póki co 1:0 dla dellorto. Słaby dół że szok, to wszystko chodzi jakby ślizgało się sprzęgło, jest nieznaczna poprawa, ssanie wciąż nie działa, w sensie kiedy je wyciągam motocykl gaśnie. Jutro jeszcze powalczę z zapłonem.

 

Na razie nie stać mnie na keihina

Edytowane przez Filipecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, fajnie, ale też miałeś w pewnym momencie wrażenie że ty mu odkręcasz, on warczy jak wariat, ale to nie ma przełożenia na to co się dzieje ?

 

Wie ktoś może, co może być przyczyną tego że nie działa ssanie, informuje że rok temu normalnie działało. Teraz kiedy wyciągam ssanie, motocykl gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli obniżyć poziom na iglicy ?

 

http://i56.tinypic.com/6gf05d.jpg

http://i55.tinypic.com/2wmkp53.jpg

http://i51.tinypic.com/2u9tuug.jpg

pojechałem do garażu i porobiłem zdjęcia bo nie daje mi to spokoju, wierząc temu co pisze bully jest to na szczęscie 400 bez kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że mnie zbiłeś z tropu fotami świecy, troche przyciemne ale ja bym powiedział że kolor jest ok, Z resztą foty pewnie nie oddają w pełnu koloru. A powiedz mi czy jak moto pracuje na luzie i odkecisz manete do końca to wkręca się płynnie czy ma chwile zadławienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy szybkim odkręcaniu ewidentnie się zalewa, jednak gdzieś przeczytałem że lc4 na dellorto tak mają że nie można im szybko odkręcać bo się zaleje, więc nie uznałem tego za problem, problemem jest nie działające ssanie. obecnie iglica jest na najwyższym ząbku, jutro będę próbował od samego dołu do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy szybkim odkręcaniu ewidentnie się zalewa, jednak gdzieś przeczytałem że lc4 na dellorto tak mają że nie można im szybko odkręcać bo się zaleje, więc nie uznałem tego za problem, problemem jest nie działające ssanie. obecnie iglica jest na najwyższym ząbku, jutro będę próbował od samego dołu do góry.

Sam widzisz. Wystarczy zioło odstawić, a już się można z tobą porozumieć. Jako tako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję, za skład na luzie odpowiada śruba, za średnie i górne obroty iglica, a za max obroty, lub wtedy gdy dasz pełen gaz - dysza główna,

napisałeś, że masz najwięszke dostępne dysze, może daj mniejszą dyszę główną

 

świeca wygląda normalnie, ale ewidentnie jest zły skład mieszanki

 

nie strzela ci czasami na czarno z wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś się zgadza, moje dysze są zgodne z w pełni odblokowaną 400 którą podaje serwisówka, na pełnym gazie już jedzie bardzo przyzwoicie, problem jest z dolnym zakresem, gdzie zachowuje się jakby sprzęgło nie dawało rady z momentem ew, tak jakby dostawał za dużo paliwa i nie dawał rady go przepalić, jeżeli za to odpowiada iglica to problem powinien się rozwiązać ale nie chcę mówić hop. Z wydechu nie strzela, ale żeby wyeliminować zapłon z tego problemu jutro podepnę go pod stroboskop.

 

Poprawka, odkopałem korespondencję z użytkownikiem lukasz_vip, teraz kiedy sprawdzałem nie zwróciłem na to uwagi, dyszę od niskiego zakresu obrotów mam 47 zamiast 45, co on skwitował że nie powinno być problemem, jak wy uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi jednak że jest problem, daj 45 i zobacz co wyjdzie. Za przejście z niskich na wyższe obroty odpowiada opdowiednie wyregulowanie składu na niskich obrotach i na średnich, jak tu będzie nie halo to będzie problem z szybkim wkręceniem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...