Skocz do zawartości

Cross Country w Białymstoku zakończone


Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie jestem w domu.

Były 2 biegi po 1 godzine. 1km po torze crossowym i 4km po trasie na łące wyznaczoną taśmami. Tor ogólnie był średnio przygotowany, w niektórych zakrętach był straszny piach. Wszystko było suche jak pieprz i strasznie sie kurzyło. Ponad połowa ze startujących nalerzała do tamtejszego klubu i znała tą trase na pamiec. Ja zdążylem przejechac ją tylko 3 razy przed startem. Podział na klasy był następujący: klasa 50cc i klasa OPEN.... i koniec :D Więc na mojej 125 ścigałem sie razem ze sprzętami kilkanaście koni mocniejszymi, najwięcej bylo 400cc troche 250cc 2t i trafiały sie 520. Wśród 125 byłem chyba czwarty ale co z tego jak klasyfikacja była tylko w klasie OPEN więc byłem 17. Były to moje pierwsze zawody a motor mam od kwietnia więc bardzo sie ciesze że udało mi sie ukończyć te zawody.

Po zakończeniu zawodów były pokazy freestyl'u na 3 metrowej rampie. Pierwszy raz w życiu coś takiego widziałem na żywo i musze przyznać że wyglądało to na prawde efektownie. To nie to samo co jak sie siedzi w fotelu przed tv i ogląda EXTREME :) Mam nadzieje że freestyle sie w polsce rozwinie i niedługo będziemy mogli podziwać na żywo ten sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam, sam z chęcią bym w jakimś rajdzie wystartował ale nie opłaca mi się jechać na drugi koniec polski :D

 

A może będzie organizowany jakiś rajd w okolicach Katowic lub Krakowa ?? Wiem tylko, że we wrześniu będzie sześciodniówka w Kielcach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek w czerwcu ma byc motocross w raciechowicach k krakowa w ktm centrum. bedzie amatorska impreza jak chcesz tojedz :) pozdro

 

Motocross nie jest moją mocną stroną :)

Troche mi termin nie pasuje, ale kto wie :mrgreen: może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam' date=' sam z chęcią bym w jakimś rajdzie wystartował ale nie opłaca mi się jechać na drugi koniec polski :D

 

A może będzie organizowany jakiś rajd w okolicach Katowic lub Krakowa ?? Wiem tylko, że we wrześniu będzie sześciodniówka w Kielcach 8)[/quote']

 

Cześć,

W takim razie wpadnij na KTM PIKNIK do Raciechowic k/Krakowa. Nie bój nic;-) sam po raz pierwszy będę startował w zawodach motocross. Więcej informacji jest w dziale "wycieczki, imprezy..."

Nie zastanawiaj się długo.

Pozdrawiam Piotr vel. ETER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, termin mi nie pasuje !!!

26 czerwca jade na odkażanie przełyku (tzn. obóz), który potrwa 10 dni :?

Jak się uda to pojade na tą impreze KTM-a, a potem na znieczuleniu dojade do kumpli na obuz :mrgreen:

 

Kto z was byłby na tej imprezie ktm-a !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...