Skocz do zawartości

Przeróbka Rometa Ogara 200 na cross


Marcin06
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogara 200 opłaca się przerobić na cross ? Jak tak to na jaką pojemność i jakie części bym musiał bym musiał wymienić ?

Ogar oczywiście jest oryginalny z silnikiem jawy. Wiem, że parę osób powie, że zniszczę taki motocykl jakim jest seryjny Romet, ale ja chce sam zrobić cross w niedużych pieniądzach. I ile mnie to bedzie kosztować ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup chińskiego crossa i zaoszczędzisz czas i pieniądze. Masz tyle lat ile masz więc utoniesz w goownie przy przeróbkach i ani to nie będzie romet ani cross.

A co do kosztów to do wróżki Semiry z polsatu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ogra crossa nie będzie. Za słaby silnik, nawet jakbyś założył do niego Turbo, Nitro i karton naklejek mocy. Rama i zawieszenia też słabe, krzywdę sobie zrobisz na nim. A z powodu że ma czeski silnik to częściej będziesz go pchał niż jechał na nim.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z powodu że ma czeski silnik to częściej będziesz go pchał niż jechał na nim.

Qurim, z szacunkiem, ale.. nie obrażaj. :icon_razz: Przewinęło się przez moje ręce wiele silników jawa 223 i dla mnie jest to jeden z lepszych silników z tamtych lat wprowadzony na polski rynek. I nie mówcie mi, ze nie da się z tego wycisnąć paru koni więcej. Ależ owszem, da się. Mój kolejny projekt nad którym pracuję opiera sie na 85ccm, 12 kanałowym cylindrze, spawanym wydechu, gaźniku 21mm z membraną oraz zapłonie cdi. Jeżeli po złozeniu stwierdzę, że nie dało to dużo mocy wyrwę sobie wszystkie włosy. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...