Skocz do zawartości

Stunt Grand Prix


NeRio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile lat trzeba trenować, żeby nauczyć się podstawowych tricków

 

Czasami tydzień innym razem 2 lata - zależy od zdolności.

 

jak dużo kosztują (mniej więcej) przeróbki, których trzeba wykonać w motocyklu?

 

Do podstawowych tricków nie są potrzebne żadne przeróbki latasz tym co masz, jak zobaczysz że już ci fajnie wychodzi to wtedy można zacząć myśleć o przeróbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście raczej nie planuję tego typu akcji (z powodów finansowych). Byłem po prostu ciekaw, jak to wygląda.

Swoją drogą, ktoś widział imprezę Stunt Grand Prix w Bydgoszczy, która odbyła się tydzień temu? Naprawdę zrobiło to na mnie spore wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc podstawowe triki. Tak na serio to trenować można tak długo jak zdrowie i kasa pozwoli, a i tak ciągle będzie mało. Zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi inny lepszy trik. Ostatnio stunt w Polsce poszedł mocno do przodu i chcąc pokazać coś nowego trzeba być niemal cyrkowcem.... To co zrobił ostatnio Baldini to całkowicie wychodzi poza moje możliwości. Zresztą zobacz sam:

Natomiast co do przeróbek to zależy jaki masz moto. Podstawą na pewno jest klatka bo gleby nie unikniesz :icon_mrgreen:

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem co zrobił Baldini. Naprawdę szacun! Ja jeszcze znalazłem takie fajne zdjęcia:

http://bydgoszcz.gazeta.pl/fordon/56,112626,9963367,Polak_zostal_nieoficjalnym_mistrzem_swiata_w_Stunt.html?bo=1

Impreza naprawdę była świetna. Na pewno w przyszłym roku też się na niej pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...