Skocz do zawartości

Stompgrip? Tankgrip?


Rekomendowane odpowiedzi

Po przejechaniu ok 3500km stwierdzam, że niezły to bajer, użyteczny w codziennej jeździe (o torowej się nie wypowiadam, bo nie wiem :) ). Nie musiałam za mocno zaciskać kolan na baku i nie wpadałam na bak przy nierównościach.

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Opisz opisz, jestem ciekawy jak to działa w praktyce. Cena fajna

Pojeździłem trochę po mieście i czuć różnicę, spodnie nie ślizgają się po baku, można mocniej przytrzymać się kolanami przy hamowaniu i odciążyć ręce.

Jak za taką cenę to polecam :)

Jakby ktoś chciał to za 30 z odbiorem osobistym w Warszawie mogę oddać, bo wziąłem 2 komplety.

Edytowane przez franklin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość komandosek

NIe złość się, ja po prostu wydałem 600zł zanim ładnie nakleiłem.

 

o ja pie*dole. Tez mam tankgripa. Zrobiony z gumy do wykładania szafek, kupionej w Ikeii za 12 złotych. Wycinasz nożyczkami, przyklejasz taśmą piankową i gotowe. Działa wzorowo. nie odkleja sie

 

Dziur tez nie robi

 

Fakturę ma bardzo podobną do dedykowanych stompgripów. Zestaw 4m2 gumy do wykładania szafek z Ikeii za 12zł + rolka taśmy piankowej 25m.b. (25zł) starczy na kilka motocykli, wyłożenie szafki i przyklejenie lustra.

Zdjęcie efektów pracy mam w podpisie.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka :D

Ma... :D

http://img717.images.../dsc0178bsb.jpg

 

o ja pie*dole. Tez mam tankgripa. Zrobiony z gumy do wykładania szafek, kupionej w Ikeii za 12 złotych. Wycinasz nożyczkami, przyklejasz taśmą piankową i gotowe. Działa wzorowo. nie odkleja sie

 

Dziur tez nie robi

 

Fakturę ma bardzo podobną do dedykowanych stompgripów. Zestaw 4m2 gumy do wykładania szafek z Ikeii za 12zł + rolka taśmy piankowej 25m.b. (25zł) starczy na kilka motocykli, wyłożenie szafki i przyklejenie lustra.

Zdjęcie efektów pracy mam w podpisie.

Nie irryyyytuuuuj się ... :D Zbyt mocno ściśnięte pośladki źle robią na hemoroidy :D To miłe, że podpowiedziałeś coś, co może warte jest sprawdzenia. :) Obejrzałam tą folię, o której mówisz, na którą co dzień patrzę w lodówce i może faktycznie da radę :) Się zobaczy.

Edytowane przez Agnich

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniego moto założyłem stompgripy, do obecnego kupiłem na próbę gripstery tech spec. http://www.techspec-usa.com/ Dają radę i mogę polecić.

http://www.ebay.com/...bd7839b&vxp=mtr

ja mam cos takiego , dziur nadal niemam

Wydają się być ciekawe. W PL da się takie coś kupić? Na Słowacji jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

A jak przykleisz dziurkowaną matę?

 

taśma piankowa nie uszkadza lakieru i nie rozpuszcza sie od paliwa, ale nie wiem czy będzie wystarczająco mocno trzymać jesli powierzchnia jest dziurkowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtłuszczę zbiornik i zobaczymy może sama będzie się trzymała bo to jest coś ala podkładka pod telefon, jeśli nie to wtedy zacznę myśleć nad jakimś klejem

Znam dobrze taką matę z plastikowych mat do bagażnika firmy Rezaw-Plast. Nie będzie się samoczynnie trzymać, nie jest to Gecko, na pewno będziesz musiał to kleić, ale ta piankowa taśma klejąca powinna być OK. Nie maluj tylko tego jakimś sprayem; ja u siebie kiedyś, nie pamiętam po co, pomalowałem. Potem się odbijały kropeczki na wszystkim co wkładałem do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...