Skocz do zawartości

laptimer


Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób zasilacie swoje urządzenia(nadajniki)? Z bateryjki, akumulatora, czy też z zasilacza sieciowego? Na jak długo wystarcza Wam Wasze źródło zasilania?

Pytam, bo posiadam nadajnik podczerwieni zasilany 12V, na obudowie którego napisane jest: pobór prądu 250mA. Po wyliczeniach zdecydowałem się zakupić akumulator 2,3Ah. Teoretycznie miałoby to wystarczyć na ponad 9godz. ciągłej pracy (cały speed day i jeszcze troszkę zapasu). Ale doopa, po około trzech godzinach napięcie aku spada do 10,5V i jest to praktycznie koniec jego pojemności. Włączanie i wyłączanie nadajnika podczas każdej sesji nie wchodzi w grę.

Sprawdziłem obwód miernikiem i wyszło ponad 500mA poboru prądu. Normalne to, czy też reklamować to ustrojstwo? :icon_question:

Dodam, że na tor jeżdżę na kołach, i przyznam się, że zależy mi na każdym kilogramie bagażu. Zakup akumulatora o większej pojemności jakoś nie bardzo mi się widzi.

 

PZDR!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://www.inter-cross.pl/lap-timer-laptimer-pomiar-czasu-okrazenia-cpt/1058-lap-timer-v2.html

mam coś takiego do oddania - raz używane, sprawdzało się świetnie

jak ktoś chętny to proszę o wiadomość na priv

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...