Skocz do zawartości

niedziela, miały być tatry


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

toś się dowiedział, jak działa automatyczne łączenie postów :icon_mrgreen:

 

wnioski z wyjazdu: czopry nie som wygodne!

 

bury miś: zalecane korzystanie z lewej toalety. spłuczka bardziej... imponuje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również pogoda popsuła szyki. Planowałem fajna trasę, ale ogarnęła mnie cykoria bo pojawiły się ciężkie czarne chmury. Po paru godzinach okazało się, że śmignęły nade mną a deszczu nie było. Z trasy nici a ja ciśnienie mam 120 na 10. Następną razą chowam cykorię do szuflady i zabieram przeciwdeszcze - jestem zagotowany ! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioski z wyjazdu: czopry nie som wygodne!

 

To nie do końca tak.

Generalnie trasy do 200-250km są ekstremalnie wygodne. Dopiero po przekroczeniu tej magicznej bariery coś z rąk odpływa i zaczynają cierpnąć, a barki jakoś tak śmiesznie bolą.

Poza tym jest tip-top. Najmniejszych problemów z siedziskiem, nogami, plecami, cała reszta jest OK.

 

Skusił bym się więc na drobną modyfikację Twojego wniosku: proste kierownice w chopperach to zło.

 

No chyba, że traktuje się moto jak coffee racera, bez ambicji by wietrzyć go jednorazowo na trasach dłuższych niż 200km.

 

 

To był naprawdę fajny dzień.

Dzięki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszę wypadu,rozpoznaję na fotkach znajomego mi czerwonego niemca.

Brakuje mi tylko przy tego typu wyjazdach zdjęć z tubylcami,jakaś urokliwa słowaczka góralka lub przynajmniej czarujący słowacki policjant.....nawet słowacka koza by mnie zadowoliła.

Widze ,ze pogoda dotrzymała słowa.

Może następnym razem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszę wypadu, (...)

 

pisaliśmy na forum, cobyś widział. ale ze względu na pogodę przesunęliśmy wyjazd z niedzieli na sobotę. next time ;)

jsz

 

ps. właścicieli bmw serii gs uprasza się o udzielenie odpowiedzi koledze, czy kufry są niezbędne jako stabilizator toru jazdy

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że chociaż jeden się odezwie? ;) może by zadać to pytanie a ADV... z drugiej strony... dostać bana za jedno pytaie bym nie chciał ;)

To nie to, że jestem złośliwy, czy cuś... mi się GS małe, duże, stare i nowe podobają... tylko nie potrafię zrozumieć po jaką cholerę na wyjazd jednodniowy KAŻDY musiał założyć komplet kufrów?? Fin (chyba) na Afryce, którego mijaliśmy na Zakopiance, miał mniej szpargałów niz goście na GS...

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fin (chyba) na Afryce, którego mijaliśmy na Zakopiance, miał mniej szpargałów niz goście na GS...

Nic tylko zazdrościć udanej wycieczki. A co do objuczonej afryki, widziałem dziś taką w Nowym Sączu.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...