Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze "Światem Lodów" jest mały problem, bo się okazało jak przyszło co do czego że jest jednak zarezerwowane wstępnie na ten dzień na jakieśtam przyjęcie. Do jutra się osoba rezerwująca określić. Dyrektorów szkół nie znam więc kicha :)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rezerwacji toru dołączona jest gratis salka wykładowa na Rakietowej. Niestety tylko w godzinach, w których jest wynajęty tor. Trzeba by też wcześniej dać znać, że jednak chcielibyśmy z niej skorzystać.

 

Może może ktoś w pracy jakąś salkę użyczyć?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ile będzie trwac sobotnia częśc teoretyczna? Bo dzwoniłem na tor Mała Monza w Siechnicach(10 min od Wrocka) i za wynajęcie sali konferencyjnej liczą sobie 100zł netto/godzinę. Może warto by tę opcję przemyślec. Na 16 osób za np 2h wyjdzie po 12,50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, ale mysle ze nie ma sensu jezdzic gdzies poza Wroclaw jak spokojnie znajdzie sie cos w centrum, zreszta niech wypowiedza sie tez inni.

 

zadzwonie do tawerny o ile jest otwarta na wakacje tam jest duzo miejsca i spokoj.

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do tawerny, koles powiedzial ze nie ma co rezerwowac bo jest maly ruch i miejsce napewno bedzie w sobote o 20. Wiec mysle ze dobra lokalizacja, tylko ze nie maja tam zadnej tablicy. ale to najwyzej kupi sie jakies kartki i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę wynieść z pracy kilkanaście kartek A4 i damy radę.

Ze dwie godziny samego materiału motocyklowego będzie, bez gadania o głupotach.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzięki dla wszystkich za wspólną imprezę! A w szczególności dla Tomka oraz Marcina :)

Fotek dzięki mojej dziewczynie mam od cholery, muszę je teraz ogarnąć i wrzucić gdzieś do oglądania. Cierpliwości :)

 

Pozdr,

Marek

 

OK, oto fotki:

https://picasaweb.google.com/lindner.marek/Kulikowisko2011WrocAw?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI_8xcbZrvGLvQE&feat=directlink

 

Sporo ich bo wywaliłem tylko te zepsute. Innej selekcji nie robiłem bo chyba każdy ma ochotę pooglądać siebie w trakcie manewrów :)

Enjoy :)

Edytowane przez marlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...