Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niewiele chodzę po knajpach, więc się na nich pewnie nie znam. Nie wiem też dokładnie, jakie plany ma Tomek, ale wyobrażam sobie, że w sobotę ma być "cześć teoretyczna".

 

Jako lokalny maruda chciałem przypomnieć, że chcielibyśmy (przynajmniej ja) się przy tej okazji czegoś od Tomka dowiedzieć, a nie tylko napić ze znaną osobistością piwa i porobić z nim fotki, żeby potem wrzuć na facebooka :P Spodziewam się, że on też przygotował jakiś wykładzik, także po to, żeby później na części praktycznej nie zrujnować sobie nerwów ;) Więc raczej nie chodzi o klapnięcie z piwem w piwnicy w PRL-u. 16 osób to sporo, a wszyscy powinni go wyraźnie słyszeć i móc zadawać pytania.

 

Znak ktoś TAKIE miejsce?

 

Na piwo możemy się potem jak najbardziej wybrać do jakiegoś głośnego, ciemnego i zadymionego miejsca.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wpadło do głowy, że na torze kartingowym w Siechnicach jest sala konferencyjna

(http://www.malamonza.pl/Tresci-Dla%20biznesu-26,Szkolenia,%20konferencje)

, ale pewnie za wynajęcie trzeba by płacić. Jak coś wymyślę to dam znać..Jak dla mnie wolałbym jakieś ciche miejsce, żeby jak najwięcej z tego wynieść. ;]

 

hmm... a może jakaś spokojna restauracja??

Edytowane przez Bob-ER5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc odnośnie knajpki w Astrze - można zrobić rezerwację za free pod warunkiem, że będziemy kupować coś do picia. W ten weekend akurat żadnych imprez nie planują. To jest bardziej lodziarnio-ciastkarnia niż pub (ale piwo też chyba podają). Mam tam rzut beretem więc jak coś to mogę się jeszcze podowiadywać.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to na którą godzinę? Mogę zarezerwować w poniedziałek albo jeszcze dzisiaj jak zdążę. Chyba że ktoś ma inną propozycję. Knajpka nazywa się Świat Lodów, czynne do 22 (chyba że w weekend dłużej, jeszcze dzisiaj sprawdzę). Nazwą się nie sugerować bo piwo i jakieś desery też mają.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pojecia o ktorej bedize Tomek we Wro i o ktorej zaczniemy, ale skoro nic sie nie placi za rezerwacje to wez od 19 a jak cos to pozniej sie zmieni albo my sie spoznimy. w tygodniu bede do niego dzwonil aby dogadac o ktorej spotkanie itd. Tor mamy od 8:30 wiec pewnie trzeba przyjechac szybciej troche aby go ogarnac.

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dojechać do Wrocławia ok. 18-ej w sobotę. Namierzam nocleg i jestem gotów na spotkanie teoretyczno-towarzyskie.

Nie musi być knajpa. Może być sala lekcyjna w zaprzyjaźnionej placówce oświatowej - ma ktoś znajomego dyrektora szkoły?

W niedzielę od rana zaczynamy jazdę, w trakcie przerwa na obiad, kończymy 16.30.

Tomek :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...