Skocz do zawartości

Suzuki gn 125 nie wkreca sie


BALUs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

suzuki dusi się, nie chce się wkręcać na obroty jak się wkręci to obroty spadają czyściłem gaźnik,filtr zmieniałem świece fajkę i przewód nie ma lewego powietrza nie wiem co to morze być - dołączam filmik :

 

http://www.youtube.com/watch?v=Gk5-72w2Vq8&feature=related

Edytowane przez BALUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

suzuki dusi się, nie chce się wkręcać na obroty jak się wkręci to obroty spadają czyściłem gaźnik,filtr zmieniałem świece fajkę i przewód nie ma lewego powietrza nie wiem co to morze być - dołączam filmik

 

 

 

 

Powiedz jaki kolor ma izolator świecy?

Edytowane przez Sigel

Co jest w motocyklu, że po wielu namiętnościach znowu on wysuwa się na prowadzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tez kiedys gn ;) oj wspomnienia ten sam porblem gaźnik łapie Ci lewe powietrze tak ja u mnie przy rozbiurce gaźnika zobacz czy gumka nad iglica dobrze weszła tam jest taki jak by rowek i ona musi dobrze wejść moje wyczyny z gaźnikime skonczyły sie na tym ze kupielm 2 bo z moim nie dało sie juz nic zrobic a po za tym zdejmi ten filterek paliwa on wiecej szkód robi niz pomaga a po za tym moim zdaniem jest troche źle zalozony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że mniejszych obrotów nie da się ustawić? Za mało podajesz informacji, nie wiem jak Ci pomóc, jeżeli jesteś pewien że gaźnik jest czysty, szczelnie skręcony, przepustnica nie zacina się tzn. chodzi bez zacięć (zamykając gardziel do końca), poziom paliwa jest ok. dysze również, iglica nie podparta, filtr powietrza też ok, to pozostaje tylko regulacja składu mieszanki i jałowych obrotów. Skład mieszanki najlepiej ustawić metodą na świece, tzn. zakładając, że świeca jest odpowiednia trza przykręcić śrubę do do końca nast. odkręcić o 2 obroty, jeżeli w moto będzie poprawa, obroty dadzą się wyregulować to po przejechaniu kilku km. i sprawdzeniu izolatora świecy ma się ukazać kolor brązowy (od jasnego po ciemny) jeżeli tak nie jest, to gdy świeca jest czarnawa musisz dokręcić o np. pół obr. śrubę skł. miesz. a jak będzie jasno szara lub biała, odkręcić. To oczywiście są podstawy które znajdziesz wszędzie na forum...

Co jest w motocyklu, że po wielu namiętnościach znowu on wysuwa się na prowadzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...