Skocz do zawartości

Kupię starszy motocykl z lat 1950-1978


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak w tytule, szukam czegoś z Japonii, Niemiec (Zachodnich) lub UK z lat 1950-78. Może być w nienajlepszym stanie, może to być jakiś nietypowy sprzęt, może nie mieć papierów, może być niezarejestrowany.

 

Honda CX 500, 1979, stan dobry, w ciagłej eksploatacji, z kuframi - więcej pisz na PRV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CX 500, 1979, stan dobry, w ciagłej eksploatacji, z kuframi - więcej pisz na PRV

niestety narazie podziękuję, szykowałem się do zakupu CX turbo ale po obejrzeniu co się dzieje się z silnikami CX-ów zrezygnowałem. Może coś innego.....

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

suzuki T 20? Jest w częściach. Trochę szkoda ale zaczynam zastanawiać się nad sprzedażą.

Aha... 1969r. 250cm. 30km szatan:)

 

pozdrawiam marcin

 

suzuki T 20? Jest w częściach. Trochę szkoda ale zaczynam zastanawiać się nad sprzedażą.

Aha... 1969r. 250cm. 30km szatan:)

 

pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i wersja bez turba jest ok, ale ile tego jest. Popularny jak golf 3

Co prosze? Ze niby CX 500 jest taki popularny w Polsce? Wrecz przeciwnie, bardzo malo tego jezdzi. W ogole podejrzewam ze malo kto wie co to jest. Moim zdaniem to bardzo ciekawe moto, ktore zwraca na siebie uwage, glownie ze wzgledu na nietypowy silnik, bo takich jednostek sie raczej nie spotyka w japonskich motocyklach. Sa raczej typowe dla Moto Guzzi. Poprzeczna V-ka to w ogole bardzo rzadki widok. No i CX to swietna baza na cafe racera, tak przerobione sa przepiekne!!

 

24082008157.jpg

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam słowa Limo. Moja stara CX kilka lat temu przyciągała wzrok. Ludki często o nią zagadywali. A ci którzy nie znali tego modelu dziwili się, że tak mocarnie wyglądający silnik i tylko pól litra pojemności. Model był bardzo popularny w Niemczech, ale w Polsce tak często się go już nie widzi. No i ten kardan, dziś tylko modele z wyższej półki są w niego wyposażane.

Edytowane przez Visuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mam yamaha xz 550 1983 cena 2900 bez negocjacji po 17 887316055

Zlituj się. Piszesz to wszędzie gdzie się da. Nie ważne, czy temat akualny czy nie.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...