Skocz do zawartości

Nauka jazdy Radom


DonRabbito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy możecie polecić ośrodek nauki jazdy na kat A w Radomiu?

 

Znalazłem szkołe GLM (http://www.oskglm.pl) która proponuje rozszerzony kurs nauki jazdy (zamiast 20h jest 26h- w tym jazda na GSR600)

 

Oprócz zdania egzaminu zależy mi również na nauczeniu się jak poprawnie jeździć. Wspomniana szkoła, chyba jako jedyna w Radomiu proponuje rozszerzony kurs, ale chce zasięgnąć opinii czy ktoś miał z nimi do czynienia.

 

Z tego co się dowiedziałem dodatkowe 6h odbywa się już po zdaniu egzaminu, właśnie na GSR600, tylko pytanie czy ten motocykl nie jest za mocny do nauki jazdy, i czy nie jest to jedynie chwytem marketingowym.

 

Może znacie ludzi którzy prowadzą tam szkolenie, czy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie? Czy cena w porównaniu do kursu podstawowego (o 450zł wyższa) jest adekwatna?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie stronę i zwróciło moją uwagę następujące zdjęcie: http://www.oskglm.pl/j/index.php?view=detail&id=15&option=com_joomgallery&Itemid=91

 

Po takiej "reklamie" raczej bym się nie zdecydował na naukę u osobnika z kamizelką "INSTRUKTOR"-a. Za taką pozycję zbierałem op....eprz od każdego z instruktorów szkoły na K......... z samym Tomkiem na czele :icon_mrgreen:

 

Pominę milczeniem kwestie bezpieczeństwa takie jak: długie spodnie i długie rękawy, odpowiednie buty etc...

 

Cena też jakoś nie zachwyca skoro zastrzegają sobie prawo do doliczenia 23% VAT do ceny cennikowej.

 

Ja nie znalazłem "atutów" dla tej oferty, chociaz mam świadomość że szkolenie w Radomiu kat A. wygląda mizernie szczególnie jeżeli chcesz nauczyć się jeździć.

 

Zawsze możesz podejść, porozmawiać, popytać czego i jak uczą..... jak nic nie znajdziesz w R-miu to zawsze możesz nauczyć się w W-wie - tu masz conajmniej 2 szkoły do wyboru. :icon_twisted:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie stronę i zwróciło moją uwagę następujące zdjęcie: http://www.oskglm.pl/j/index.php?view=detail&id=15&option=com_joomgallery&Itemid=91

 

Po takiej "reklamie" raczej bym się nie zdecydował na naukę u osobnika z kamizelką "INSTRUKTOR"-a. Za taką pozycję zbierałem op....eprz od każdego z instruktorów szkoły na K......... z samym Tomkiem na czele :icon_mrgreen:

Styl na kaczkę. Ja też dostałem po łbie, od ACh z ww. szkoły. Porównał go do panienki z dyskoteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich serdecznie.

 

Mam takie pytanie do motocyklistów z Radomia...

Co sądzicie o ośrodku szkoleniowym kierowców Auto-Gran?

Cena kursu A1/A jest bardzo atrakcyjna bo wynosi 650PLN + badania 50PLN, a w innysz zkołach ta cena wacha się od 800PLN do nawet 950PLN.

W tę cena są wliczone także pomoce dydaktyczne oraz Pan instruktor poinformował mnie iż on ze swoimi uczniami wyjeżdza 4 razy na miasto, a w innych szkołach jest to raz czy dwa a reszta godzin praktycznych na placu manewrowym.

 

Proszę o szczere opinie.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam

RaseR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

może tutaj

skoro za kat. B wołają 699zł to może na A robią kurs za darmo?! :D

post-130-0-62710300-1424259896.jpg

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była gdzieś lepsza fota i cena dotyczy kat. B

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według cenników na stronach tych bardziej znanych szkół w mieście ceny oscylowały 1100-1400 złociszy, ale i tak muszę się przejść osobiście i popytać co i jak bo nawet niewiem czy już przyjmują zapisy na kat.A bo według ich stron narazie tylko B... :(

Edytowane przez Thomason212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czyli wchodzisz na Forum i na dzien dobry reklamujesz za free swoja szkole.

Jak ja to lubie.

Moze zechcesz opisac jak obdywal sie kurs, co robiliscie i co wogole bylo takie super ? Laski na kursie ? 

Jak robiles Slalom ?

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...