Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

były, różna rozmiarówka i kształty też:] cycki, dupy i inne takie....

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przyjadę do Radomia i mi ją wręczysz ?

Nie ma problemu - ZAPRASZAM!!! Tylko, że u mnie w oknach są kraty... :icon_mrgreen: nie próbuj skakać przez okno z radości bo możesz tym razem się nie zmieścić :icon_razz: hehe :icon_razz:

POZDRAWIAM!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziekuje za mily czas... swietnie sie bawilem- a ze tak krotko.. ehh co zrobic.

 

Nie znalazlem powitalni- to tu sie grzecznie przywitam :) Mialem sie przedstawic: "Bylem w Borkach", wiec tak sie witam..

a jak ktos nie poznal.. to powiem jeszcze: stary nie jesem i machne kapeluszem w pol ;)

Siema :). No niezle, mowiles ze nikogo nie bedziesz znal w Borkach a tu takie towarzystwo Ci sie trafilo :P

 

Dobra to teraz ja:

Dziękuję wszystkim za zajebisty łikend.

Madzia: jestem niewyobrażalnie wniebowzięty, że było mi dane poznać Cię w realu i patrzeć Ci prosto w oczy.

Hala, Szubi: zajebistą gospodę zrobiliście pod swoim domkiem. To wyglądało jak przedłużenie Waszej imprezy.

Marzka: zajebiście było Cię spotkać i widzieć, że wszystko jest ok. Przynajmniej u Ciebie.

Grass: nic się nie zmieniłaś przez te lata. A nawet jakbyś trochę odmłodniała czy coś w tym stylu.

Ajrisz: dzięki za wyczerpanie limitu niefarta na ten sezon.

Cosmo: dzięki kamracie za wspólny route. Zajebista lajtowa jazda w słońcu i w wyjebaniu na wszystko.

Szaki: przyjacielu, zajebiście, że w końcu pochlaliśmy.

Klod, kudłaczu, nie wierzyłem, że przyjedziesz.

Krzywy & Wariat: zajebiste z was trio z Rybą na wokalu.

Ryba: tam na minetowozie/vaginie to był język YUBEGO.

YUBY: slipy z matką boską są w pytę. Zwłaszcza w wersji "stringi". Dobry patent. Nie potrzebujesz wtedy żadnej kamizelki odblaskowej.

Olsen: fajnie, że wpadłeś. Widzieliśmy Cię jeszcze z Cosmo przy wyjeździe z Wa-wy.

Greedo: wiem, że dzwoniłeś w sprawie części, ale mi karta się skończyła i nie mogłem oddzwonić.

Ja pierdacze, Lefty, rozwalil mnie Twoj wpis, zwlaszcza koncowka :D. Wszystkim dziekujesz za spotkanie a Greedowi piszesz o czesciach :D :D :D. Zajebiste :flesje:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Yarg- jesteś w "bandzie" - witamy :icon_mrgreen: i jak widzę odmłodniałeś ...hahahaa...20 lat? :biggrin:

 

Powitalnia jest w forach głównych :flesje:

 

 

Zawsze bylem mlody :D tylko ktos musial w dowod zajrzec :/

Jakbym mial sie oprzec tak milym" przymusom" zapisania sie. A co do powitalni- bede pamietal przy kolejnej rejestracji

 

Czesc Kumpleszko ode mnie z pokoju:)

 

i ja Cie witam Kumpeleszanko

 

Witaj, choć rocznik `81 to 20 lat ? Ale nie będę się specjalnie czepiać :wink:

Oczywiście pod warunkiem, że dobrze Cię kojarzę, i że pamięć mi nie szwankuję... Pozdrawiam :D

 

Magdo---Pssst.. bo bana zarobie na wstepie ;) i tak wszyscy wiedza ze 20lat skonczylem :D

Oczywiscie ze pamiec Ci nie szwankuje- w koncu- po czym ;) kultura byla ...nawet niektorzy wczesnie poszli spac.. ale wracali (nieswiadomie) :D

 

Siema :). No niezle, mowiles ze nikogo nie bedziesz znal w Borkach a tu takie towarzystwo Ci sie trafilo :P

 

widzisz- bylo byc!!.... mowilem zebys sie ogarnal ;)

 

To z tobą jechaliśmy po Pizzę do Tomaszowa?

 

no jak nie ze mna - jak ze mna :D

Edytowane przez yarg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pierdacze, Lefty, rozwalil mnie Twoj wpis, zwlaszcza koncowka :D. Wszystkim dziekujesz za spotkanie a Greedowi piszesz o czesciach :D :D :D. Zajebiste :flesje:

 

No z Greedo nie miałem okazji jakoś pochlać. Gdzieś go wcięło. Odbyliśmy natomiast poważną, męską rozmowę.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...