Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To rezerwujmy dla tych co wpisali się na domki - po pokoju 4-osobowym (naliczyłem 7 na razie) a reszta w domkach 8-mio osobowych (12 osób na razie)- czyli na razie 2 domki, chyba, że teraz zdecydują inaczej. Tak czy siak zarezerwujmy, bo ośrodek wygląda, że jest ok i blisko poprzedniej lokalizacji.

 

Ajrisz a co mówili o kasie - będzie można na miejscu? Czy jakieś zaliczki wchodzą w grę...

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie pasowanie na Członka Rzeczywistego MGS?

Staszka from Krakau zapraszamy? Zaprośmy, pliiisss... Jeśli przyjedzie Rometem bo remoncie, to złożymy się na jego nocleg.

Co do MGS, to kiedyś miałem podpięty do swojego profilu znak identyfikacyjny grupy, i zniknął... Łaj?

 

Wracając do zlotu: czy przewiduje się przegląd kabaretów? - przygotowałem nowy skecz pt. "Kulik, kursant, i rondo Babka". Potrzebuję dwie osoby do pomocy, scenariusz wręczę bezpośrednio przed wejściem na scenę...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - taka bezproblemowa ze mnie dziewczynka :)

Lokalizacja fajna, ośrodek budzi nadzieję, choć parę zdjęć tych pokoi mogliby dorzucić... ale co tam, nie zamierzam tam mieszkać na stałe więc właściwie jest mi to obojętne.

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszta w domkach 8-mio osobowych (12 osób na razie)-

 

Jeżeli tylu jest "bezdomnych" w sensie, że nie rezrwowali sobie żadnych bungalowów, to można wziąć 10 osobowy i tych dwóch się wciśnie. To tylko dwie noce (dla niektórych jedna) więc da się przeżyć. Nie bądźmy jak jakieś mientkie fryty, jak mawiał Wujek Hunter.

 

Staszka from Krakau zapraszamy?

 

Staszek jest człowiekiem z północy, ochrzczonym w ogniu i lodzie. Zimny o stalowym spojrzeniu. :bigrazz:

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zlotu: czy przewiduje się przegląd kabaretów? - przygotowałem nowy skecz pt. "Kulik, kursant, i rondo Babka". Potrzebuję dwie osoby do pomocy, scenariusz wręczę bezpośrednio przed wejściem na scenę...

 

Nie upieram się, żeby nie było, ale jako rezerwowa piszę się na rolę ronda :cool:.

 

 

Ci co chcieli na dostawkę, mogą spać w większej sali grupowo.

 

Jeżeli tylu jest "bezdomnych" w sensie, że nie rezrwowali sobie żadnych bungalowów, to można wziąć 10 osobowy i tych dwóch się wciśnie.

 

Ja tam mogę w tym kolonijnym składzie, ale rezerwuję całe wyro, bez wciskania (czy leżenia na glebie) :icon_mrgreen:. W razie czego kupuję już zatyczki do uszu i po problemie ;).

Rok temu było na przykład spanie na stołach - polecam :bigrazz: :

post-21560-0-78357100-1313129523_thumb.jpg

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie pasowanie na Członka Rzeczywistego MGS?

Staszka from Krakau zapraszamy? Zaprośmy, pliiisss... Jeśli przyjedzie Rometem bo remoncie, to złożymy się na jego nocleg.

Co do MGS, to kiedyś miałem podpięty do swojego profilu znak identyfikacyjny grupy, i zniknął... Łaj?

 

Wracając do zlotu: czy przewiduje się przegląd kabaretów? - przygotowałem nowy skecz pt. "Kulik, kursant, i rondo Babka". Potrzebuję dwie osoby do pomocy, scenariusz wręczę bezpośrednio przed wejściem na scenę...

 

..haha..Grass zarezerwowała rolę ronda, to ja będę Babka :icon_twisted: złapiemy sie za rączki i zrobimy kółeczko :flesje:

co do pasowania...w MGS-ie ładnie brzmi " członek" ,a " członkini" jeszcze ładniej :icon_mrgreen:

 

... a i tak Kochani mam prośbę- mimo ,że większośc się zna będą zapewne osoby "nowe" -zapewnijmy sobie koszulki z swoimi forumowymi imionkami ( czy cóś w podobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja się dopisuję:

Tak na marginesie, jeśli domki są o innej "pojemności" to należałoby listę przeorganizować.

 

1. Cezsek x2 (domek) - możliwe jest, że zakwaterowane będą z nami 2 bodyguardy

2. Cosmoo - jeszcze nie wiem czy cały domek, czy przytulenie się do kogoś.

3. Szuberto und Yamahala und Mag Śl. und Yuby w nogach

4. Grass - jedna doba, się dokooptuję lub pokój (w zgliszczach )

5. Igor - cały domek (komplet)

6. Xyle i Szczeniaki- squad na 1 domek

7. Przemek i Sylwia

8. MOC - pokoik, badz przygarniecie.

9. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - cały domek

10. E-K L O D O - przygarnięcie

11. Wariat - pokoj lub przygarniecie

12. krzywer - pokój albo na krzywy ryj

13. Lefthandy - na razie "na waleta" bo jeszcze we wrześniu potwierdzę.

14. Rafał-cały domek

15. szaki - jedno miejsce leżące

16. Malvina + Nieznani - full house, penthouse, shed house czy inny domek

17. Rebel - gdziekolwiek, z kimkolwiek, jakkolwiek

18. Belgu - ktoś mnie przygarnie lub wezmę pokój.

19. Maro - cały domek, (mozliwe, że tylko sobota/niedziela, ale to się okaże bliżej terminu

20. Pepe - cały domek

21. Peterek - wyrko szt. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki 8 osobowe to jeden pokój przechodni i 3 mniejsze, 10-osobowy - 2 pokoje przechodnie i 3 mniejsze, w każdym z pokoi po 2 miejsca spalnicze. W obu domkach jest aneks kuchenny i łazienka, w 10 nawet kuchenka gazowa ;)

Pokoi 4-osobowych jest 9 - z łazienkami.

 

Więc - wszyscy, co chcieli cały domek, mają pokoje 4 osobowe (z wyjątkiem Hali i Szuberto, chyba że bardzo nie chcecie w domku z krzywerem spać ;) ) - "luźna reszta" do domków.

 

Proszę o dopisywanie się do listy, z racji że nie są to Borki, gdzie nikt nie kontroluje obłożenia domków, a te są duże i dobrze byłoby jakoś sensownie rozegrać ich zawartość. Dopytajcie znajomych, którzy zazwyczaj byli, a teraz się nie odzywają - Kitki, Berny, Gerardy, Adamy w BMW, mmm i inni torunianie oraz pewnie wielu innych, których pominęłam - czy się stawią i jak chcą spać.

 

Chciałabym rezerwację zrobić po weekendzie, więc aktualizujcie listę czym prędzej. Jak ktoś został dopisany pojedynczo, a przyjeżdża z osobami towarzyszącymi, to dopiszcie x2 przy nicku.

 

Robię nową listę, proszę się podopisywać, ewentualne zmiany i roszady jakoś zaznaczcie:

 

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

4. Cezsek x2 - pokój 4-os

5. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

6. Rafał- pokój 4-os

7. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

8. Maro - pokój 4-os

9. Pepe - pokój 4-os

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Szuberto

3. Yamahala

4. Mag Śl.

5. Yuby

6. Grass

7. MOC

8. E-K L O D O

9. Wariat

10. krzywer

11. Lefthandy

12. szaki

13. Rebel

14. Belgu

15. ajrisz

 

Wasz KaOwiec,

ajrisz

;)

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajrisz, a gdzie ja? :angry:

 

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

4. Cezsek x2 - pokój 4-os

5. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

6. Rafał- pokój 4-os

7. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

8. Maro - pokój 4-os

9. Pepe - pokój 4-os

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Szuberto

3. Yamahala

4. Mag Śl.

5. Yuby

6. Grass

7. MOC

8. E-K L O D O

9. Wariat

10. krzywer

11. Lefthandy

12. szaki

13. Rebel

14. Belgu

15. ajrisz

16. Peterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajrisz, a gdzie ja? :angry:

 

1. Przemek i Sylwia - pokój 2-os????

2. Igor - pokój 4-os

3. Xyle i Szczeniaki - pokój 4-os

4. Cezsek x2 - pokój 4-os

5. Pietra & Mighty Polfa Grodzisk (np. Niunia + mla...;-) - pokój 4-os

6. Rafał- pokój 4-os

7. Malvina + Nieznani - pokój 4-os

8. Maro - pokój 4-os

9. Pepe - pokój 4-os

 

Do domku:

1. Cosmoo

2. Szuberto

3. Yamahala

4. Mag Śl.

5. Yuby

6. Grass

7. MOC

8. E-K L O D O

9. Wariat

10. krzywer

11. Lefthandy

12. szaki

13. Rebel

14. Belgu

15. ajrisz

16. Peterek

 

No i gicior. Jest pełne obłożenie dwóch domków 8-osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...