Skocz do zawartości

CO na siebie założyc ?? w co tu sie ubrac na to moto ??


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajce jeszcze raz ta sama treść ale pod innym tytułem bo nikogo praktycznie nie miałem :) :D NO więc tak co tu zrobic Mz 150 czy squter jestem ograniczony kasowo do 2500 zł i musze w tej kasie zmieścić sie z maszyna jakiś kask przydało by siemiecnoi jeszcze to zarejestrowac i ubezpieczyc:) co radzicie wziąć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto-MZ ETZ 251 do 1500zł w super stanie

kask-MAX integralny (dość dobrze zrobione kaski)-ok 240zł (patrz np na allegro czy bazarach bo niektórzy za to samo wołają ponad 300zł)

kurtka-używka skóra krój sportowy-mozna kupić spokojnie w dobrym stanie do 200zł,nowa od 500zł

spodnie-czarne skóra(krój jeansów)-używki ok 100zł w super stanie(popatrz po lumpeksach no)-nowe ok 300zł

rękawice-od 50zł (ja jeżdżę w zwykłych skórzanych rękawicach)

buty-polecam wojskowe buty z naszej armii tzw "desanty"-koszt w sklepach militarnych i moto bazarach ok 140zł,jak masz kogos znajomego w wojsku to normalna cena to ok 70zł

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słuchaj nie bede ubierał sie jeszcze w spodne kurtka w zupełnosci wystarczy rekwaiczki a kask to chciałem jakiś używany ale dobrej firmy typu: Uvex , Shoei albo cos w tym stylu no i mylse ze wystaczy a moto to mam goscia mz 150 1600 git machina :D ale co nie lepiej jakis squter wiadomo nie bedzie to Yamaha Areox bo na taka to nie wyrobie jak bym miałspoko straych to i areoxa bym mógłmiec :/ ale są na alegro trafiaja sie za 3tys zajebiste Aprile 125 cm ostatnio taki squter i na dowód go poprowadze i super sie prezentuje tylko kask i rekaiczki bym kupił, bo wiesz kat, A niemam i nie bede miał bo jak bym chciał to na moto bymi nie wystraczyło :) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz squter to w większości przypadków jest 50 ccm no widziałem 152 ccm w cenie 2500 zeta wiec wiesz jak juz bedemiał kasiore to wtedy bede szukał już czegoś znajac mje szczęście to jak ja bede szukał to k*rwa nic nie bedzie jak zwylke :/

 

* - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jezdzic bez prawka to i tak bedziesz mial cienko jak cie zlapie policja i tak. Wiec mimo wszytko radze ci MZ + oplaty + ubranie. A najlepiej MZ + zapisz sie na prawko (zalezy ile ci brakuje miesiecy do 18-stu). Czesci do MZ sa tanie jak barszcz (tarcze sprzegla chyba po 8 zl), duzo mechanikow naprawi to tez za pare groszy, maszyna wyglada zajebiscie (jak jest zadbana) no i to motocykl z biegami a nie automat. Skuter jest dobry zeby sie wprawic w jezdzie po miescie (przepisy i takie tam) ale nie zastapi ci treningu przed jakas inna maszyna ktora bedziesz mial w przyszlosci. A tak na MZ sobie potrnujesz do prawka i po jego zdaniu bedziesz mial spoko motorek :D . Ja w twoim wieku na 100% rozgladal bym sie za motocyklem.

A masz kumpli ktorzy na czyms jezdza ? Moze na skuterach i pod ich maszyny chcesz wlasnie kupic sprzet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 maja kończe także spox juz bym mógł zacząc bo kończe właśnie kat. B niestety nie mam mnie tylko ciagnie do tego sportu:D troszki h*banymi starymi) noi wiesz squter to squter zajebiscie sie prezentuje jednkla wiesz jak widze mz i squter to odrazu bije po oczach ten luxus taki wiesz świecący sie skuterek jeks jakie to musi byc fajne :D

 

** - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeeee

spox ...tesz.....squter ..........luxus

postaraj sie pisac poprawnie po polsku, bo kur...cy bolesnej mozna dostać czytając ten dialekt :D :D chyba że teraz tak w szkołach uczą :?: :?:

 

 

tymbardziej że kupuje mz w ukryciu przed przyjebanymi

 

bez komentarza  :)  :D  :D  

 

 

squter to odrazu bije po oczach ten luxus taki wiesz świecący sie skuterek jeks jakie to musi byc fajne

 

kup sobie BMW ... tam jest wiecej elementów które będą sie świecić :D (bez obrazy dla wlascicieli tego samochodziku :D )

 

mam jedno pytanie ........ po co Ci motorek ??

 

pozdrawiam herflik (ktoremu właczył sie tryb sarkazmu :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: herflik sorki bo spieszło mi się i dlatego tyle błędów porobiłem:) a wiec tak kupuje skuter wg. mnie przed przy**banymi starymi dlaczego?? zapytasz?? a ja ci odp w wieku 16 latek pytam sie Ich to było w wakcje czy moge squter sobie kupić?? no oczywiście odp była stanowcze NIE a mnie do tego ciągnie zebym pojeździć czymś :D. Wiesz widziałem ostatnio mz no nic specjalnego a jechał gość na squterku no to odrazu mi sie spodobał skquterek wiesz no sam plastik zero odkrytych czesci mechanicznych święcacy sie plastki no fajnie sie prezentuje taki squterek:) no i chyba juz po krutce wyjaśniłem dlaczego chce w ogóle jakiekolwiek 2oo. A jeżeli chodzi o kupno BMW to chyba żadne problem wychodze na podwórko pytam sie tatusia czy mi da sie samochodem przejechać a on jak bedziesz miał juz prawko ( znaczy sie dokumencik na którego czekam wydanie )to mi da wiec git bmw czeka jak mi dadzą prawko to bede go dojeżdżał ale mnie to nie rajcuje wole starą etke od jakiegos bmw poprostu cos jest w tych 2oo-ach co mnie do nich ciągnie :mrgreen:

 

** - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeee

czy ja rozumiem takie słowa jak "spox" i "squter" to jest osobna bajka .... generalnie chodzi o to ze nieznajdzieesz ich w żadnym słowniku języka polskiego , a z tego co sie orientuje to jesteśmy w Polsce i należało by jakichś zasad jednak przestrzegać, nie mowie tu o obsesyjnym pilnowaniu zasad ortografii , tylko o poprawności językowej i gramatycznej .Mam nadzieje ze jasno wyłożyłem mój pogląd ??

 

inna rzecz to "przyjebani starzy " .... to że nie pozwalają Ci kupić dwoch kółek jest calkiem naturalne i wynika zarówno z ich niewiedzy jak i troski o Ciebie ,a okraszanie ich takim epitetem jest przejawem zwyklego braku szacunku ... żeby nie powiedzieć chamstwa :) moze zamiast wymyslac takie twórcze okreslenia sprobuj uswiadomić swoich rodziców w zakresie motocykli i przekonac ze to nic strasznego i ze sprawia Ci to frajde .. moze wtedy zmienią zdanie :smile2:

 

skuter przeciwko mz .... są gusta i guściki , ciężko mi cokolwiek powiedzieć , skoro podobają Ci sie te swiecące pojazdy to nie ma sprawy , zakup taki sprzęt i ciesz sie jazdą :namoto: tylko moja mała rada :arrow: kup coś w miare nowego i niezawodnego , ponieważ mozna chyba slusznie zauważyć ze pojecia o mechanice nie masz żadnego ,wiec jaka kolwiek naprawa to bedzie problem .

 

Polska wolnym krajem ... :D

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox spox Herflik tylko ze wiesz ja mam Dysleksje wiec troszki mnie to usprawiedliwia w sprawie pisowni:) a jeżeli chodzi o rodziców to zgodze sie z toba troszki za ostro poelciałem z określeniem ich jeżeli uraziło to Ciebie to sorka :mrgreen: ale wiesz od 14 roku zycia prubuje ich przekonać na nic wszystko niestety nie da rady noi sie wkurzam troszki ciągnie mnie do tego i nic nie moge zrobic w tym celu :D wiesz myślałem ze sie wyładuje na tym forum i pomogło mi to ale w sumie obowiązują jakies zasady i oki postram sie do nich stosować a tymczasem dzieki za wyrouzmiałość i pomoc:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeee

Dobrze ze zrozumiales iz nawet w necie trzeba sie chamowac i przestrzegac jakichs zasad :D i taka moja prosba :arrow: postaraj sie używać interpunkcji :!: bo strasznie ciezko zrozumieć o co Ci chodzi :?

 

 

 

a w sprawie moto to w Twoim przypadku jednak obstawał bym za zakupem skuterka , powody chyba są oczywiste :mrgreen:

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...