Skocz do zawartości

OCB z opona


Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

Tak sobie myślałem optymistycznie że jeszcze na obecnej gumie polatam do konca sezonu, az tu dzisiaj niestety mą uwage szczegól drobny przykuł.

Opona Shinko

I tak sie zastanawiam czy:

1. to jest normalne zużycie opony i należy temat olać i jezdzic do konca bieznika/zmienic gume

2. jest to normalne zużycie opony Shinko ktora ma nie cale 3 lata (dot 3008) i jezdzic/zmienić gyme

3. cos wplynelo na jej takie zuzycie - czynniki atmosferyczne, chemiczne, wada fabryczna - zmienic

 

Dodam, ze wyglada to jakby byla "bieznikowana" i ten wlasnie bieznik odpada (choc pekniecia sa glebokie)

 

Więc czekam na opinie, bo nie wiem czy brać następną Shinko (jeździło mi się na niej dobrze), czy szukać czegoś innego

 

Pozdrawiam

Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne to raczej nie jest. Kupowałeś ją w normalnym sklepie ? czy jakimś warsztacie wulkanizacyjnym bo jeśli allegro to już wiadomo :icon_mrgreen: . Ciekawe ta firma opon nie jest chyba aż tak zła zeby takie cuda się działy z 3 letnią oponą :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że takie pęknięcia to nie jest normalne zjawisko,być może winne jest za małe ciśnienie.Koledze podobnie stało się w trzy letnich Metzelerach https://picasaweb.google.com/michal.stawiarski/Opona?authkey=Gv1sRgCI3jhb-HqYzEZw# .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...