Skocz do zawartości

Simson mnie zaskoczył :( - Need Help


Kleszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wlasnie ja do simsona kupuje tylko niemieckie czesci i tobie tez to radze, wiadomo ze duzo drozsze ale coz za jakosc sie placi :) Poskaldaj sobie tam wszystko szybko i smigaj dalej :)

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa ja sie chyba za*ebie .... złozylem wszystko odpalam... pochodził 2 sekundy cos pierdolnelo... rozebraem a to bolec ustalajacy z poprzedniego tloka ktory siedzial w karterach wypierdolilo do cylindra, rozwaliło tłok, zrobiło cholernie głęboką ryse w cylindrze i porozpierdalało głowice ... Taki dostałem prezent na dzień dziecka.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu kapa ;( mi wypadlo zabezpieczenie z tloka i tez porywowalo caly gaz i tok ;/ 2 szlify ledwo pomogly ale jak juz dotatlem niewidac tych rys , a jeszcze kiedys koncowka linki od gazu tam gdzie wchodzi do gaznika odpadla i wpadla to cylindra a akurat silnik chodzil i troche zachrubotalo i troche poobijalo glowice ale dobrze ze to aluminium a nie metal.teraz mam 4 szlif :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz teraz kupuje nowy zestaw bo nawet jakbym zrobił kolejne dwa to i tak nie przykryje tej rysy.. Moglbym sprobowac z nowa tuleją ale nie ebde mientosli tyle tego cylindra bo i tak już dzwonił a co dopiero teraz gdyby z tej tulei nieiwele zostało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial w h*j kasy to bym nie jezdził simsonem i robił wiele roznych innych ciekawych rzeczy... Za taki zestaw dam ok 90 zł a tulejowanie + tłok, pierscienie, sworzen, wyniosły by mnie tyle samo jak nie więcej wiec nie chrzań... A moze mam połozyc sie klata do góry na jezdni i czekać aż spadnie mi komplet BIG BORE 2 co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak co sie stanie złego z cylindrem i tłokiem to powinno sie rozebrac cały silnik i sprawdzic czy nie ma żadnych pozostałości, A jak już sie komuś nie chce to może nalac benzyny do skrzyni korbowej, zamieszć i wylać ( czynność tą potórzyć kilka krotnie).

Jak będziesz kupywał nowy zestaw to może warto pomysleć nad 60ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobne historie z simsonem, jade jade wszystko spoko nagle buuuu i gasnie, to bawie sie stacyjka, wlaczam wylaczam i zaraz jedzie, czary mary co ?? ale tak jest... cos sie popier.olilo :) kilka razy jak jechalem to zgasl ale to chyba z przegrzania bo jechalem na trasie 150km. to postal chwile i odpalil. A jak mi zgasnie podczas jazdy to takze postoi chwile i odpali. Wymienilem cewke pod bakiem i juz takich histori niema. Ale jezeli cewka tez jest dobra a dalej masz takie myki to sprawdz instalacje elektryczna czy wszystko jest jak trzeba, obecnie moj simson ma nowy cylinder 70cm, tlok, skrzynia biegow cala nowa, wszystko w silniku nowe bym rozbierany caly i remontowany, poprostu jak nowka, motor z wygladu tez stan salonowy, teraz na cyilindrze 70 jest bardzo mocny jak na simsona, mam zebatke 17 zprzodu a jak jade pod gorke z pasazerem to zapinam biegi do gory do 4 biegu dochodze zamiast redukowac w dól :) tak jak 50cm, sprzedaje tego simsona poniewaz chce jakas 125 na ulice (zrobilem a1:) jakby co to cena ok 2700 fotki na maila, dla zainteresowanych kontakt na gg:2020517, nie piszcie w sprawach sima na forum bo rzadko zagladam na ten dzial, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek ja juz wczesniej mialem 60ccm i dzisiaj kupilem taki sam, zrobilem patent z benzyna do silnika potem przedmuchalem jeszcze kompresorem, nalalem wiecej mixolu, złożylem... zapalił od 1 kopniecia... teraz docieram :) Puki co jest wszystko ok, niesprawdzalem czy mocny bo jezdze tak zeby się dotarl a nie zatarł. Moje ogłoszenie jest w nowej Giełdzie motocyklowej, nawet 2 razy odbok siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...