Skocz do zawartości

Motocykle neoklasyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Moje typy:

Suzuki Inazuma (z autopsji) :)

Kawasaki W800

Honda CB1100

 

Kryteria...

1. rok produkcji 1994 i powyżej

2. klasyczny nawiązujący do przeszłości wygląd (bez ścisłej interpretacji, diody led czy wyświetlacz LCD nie dyskwalifikują moto)

3. pojemność od 250 w górę

4. także te niedostępne w Europie będą mile widziane :)

 

Czekam na wasze wpisy :)

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z grubszej rury CB1300 (BolDor nie wiem czy się łapie ale jest zabójcza z wyglądu) i GSX1400. Z mniejszych to 400 były fajne. XJR, ZRX i SuperFour ale że wyglądają praktycznie jak ich większe odmiany to chciałem jedynie napomknąć o nich.

 

BTW Czy neoklasyczne to nie są tylko owe W800 i Royal enfield etc ? Bo reszta to raczej zwykłe nakedy.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, zwykłym nakedem będzie Honda Hornet 2011.

CB400 SuperFour jak dla mnie :lalag:

Nawet XJR 1300 się łapie choć ma bardzo dużo współczesnych akcentów

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Harley-Davidson? :icon_twisted: Przeca one się zatrzymały w czasie w latach 50-tych jeśli chodzi o stylistykę. Bo technologia w nich jeszcze starsza. :icon_mrgreen: Kupujesz model EVO, zakładasz platynki i nożny starter i masz motonga z przeszłości. :buttrock:

 

 

Ło, takie modele np. dla porównania.

Duo Glide z przełomu lat `50/`60:

http://classic-motorbikes.net/images/gallery/hd%20duo%20glide.jpg

 

I prawie współczesny Evo Heritage Softail:

http://www.harley-softails.com/1999_Softails/images-ev0019/1999_Softail_FLSTC_Heritage_Classic_468x302.jpg

 

Jeszcze większy hardcore jest z modelami EL Knucklehead vs.Softail Springer a to dzięki przedniemu zawieszeniu "wyjętym" z lat 30-tych.

 

CB400 Four? To nie neo-klasyk. To już jest prawdziwy klasyk. Z obecnych moto niewiele jest klasyki. Triumph, Kawa W650, Royal Enfield, może Kawasaki Drifter lekko się załapie na neo-klasykę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aaa... Teraz czaję. Fucktycznie, jest klasyk jakby nie patrzeć. Coś na wzór Yamy XJR 1300SP w racingowych barwach.

 

 

Lefty - masz na myśli tą VT750 co to jest "japońską kopią Sportstera dla wiejskiej ludności"? Neo-kupa, nie klasyk... :banghead:

 

Qurim, HD przez każdego jest traktowany jak crusier, więc myśl o nim zaginęła przy golasach :)

 

 

Też racja. Idąc tym tropem SuperFour powinna być traktowana jako naked, tak jak XJR, GSX1400 itp.

 

Kto znajdzie neo-klasyka w dziedzinie off-road i enduro? :icon_biggrin: Coś na wzór starej XT500 itp.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

 

Lefty - masz na myśli tą VT750 co to jest "japońską kopią Sportstera dla wiejskiej ludności"? Neo-kupa, nie klasyk... :banghead:

 

 

Dokładnie. To właśnie jest neo-klasyk. Gdyby jeszcze wyjebali ten przegięty silnik od Chondy Szadoł i wstawili tam rzędową 500-ke był by super motorek.

 

Dorzucam jeszcze Jawa 650 classic.

http://katalog-motocykli.pl/img/jawa-650-classic-2.jpg

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ranking(sam wygląd żadnym nie jeździłem):

 

1. Kawasaki w650/800

2. Triumph Truxton

3. Royal Enifild Enfield - wszystkie modele

4. HD Nightster - moim zdaniem klasyczne moto miejskie a nie crusier

5. Suzuki Inazuma

 

a jeśli chodzi o produkowane dawno temu to gs 400 - ma w sobie coś

 

jedyne "neo-klasik-enduro" to Triumph scrambler, z tym że to nie enduro :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

a jeśli chodzi o produkowane dawno temu to gs 400 - ma w sobie coś

....

 

Ale się nie łapie :) "Kryteria...

1. rok produkcji 1994 i powyżej "

 

Nie znam się na tym, nie wiem czy się nada, ale jak go zobaczyłem to mi kolana się ugły

Sachs Roadster 800

 

Ładne cacucho i do tego V :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...