Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do konca ....

Ja im wyslalem 5 stron a ani zredagowali i dali do zatwierdzenia.

To mial byc w sumie moj tekst a Oni go tylko poprzycinali i wstawili, ot co

Widzisz ze jako autor ja jestem a nie redakcja. :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że "poszło w świat" Myślę, że każda forma nagłośnienia takiej sprawy zwiększa Twoje szanse na pozytywne ( i szybkie) zakończenie. Wiadomo: im mniej ludzi wie, tym więcej można przemilczeć, ukryć, skłamać, ale jak już się rozniesie to... presja społeczna robi swoje.

Powodzenia.

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majkel ty masz puste wydechy?

 

Hmmm ....

No wlasnie Tobie to i moglbym wytlumaczyc ale tym kretynom co tak wypisuja ....

Raz czy dwa sie staralem ale jak mi ktos napisal ze mam wybebeszone to mi rece opadly ...

Masakra :banghead:

 

Ciekawe, czy jego prawnik czyta takie portale? I czy wymyśli, że się przyznałeś do jazdy niezgodnej z przepisami?

 

Czyli do jakiej ?

A jakie to ma znaczenie ?

Policja nie przyczepila sie do swiatel, przeglad wazny w motocyklu .....

Kierowca auta przyznal sie do spowodowania wypadku, opisaly to dwie ekipy policyjne zabezpieczajace miejsce wypadku, przyznal sie rowniez przy swiadkach w szpitalu, sa swiadkowie wypadku ktorzy widzieli jak we mnie wjechal ....

Jak na razie to wymyslil ze w ogole mnei nie uderzyl i ze zatrzymal sie tylko z lekarskiego obowiazku chcac udzielic pierwszej pomocy ...

Zobaczymy.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca auta przyznal sie do spowodowania wypadku, opisaly to dwie ekipy policyjne zabezpieczajace miejsce wypadku, przyznal sie rowniez przy swiadkach w szpitalu, sa swiadkowie wypadku ktorzy widzieli jak we mnie wjechal ....

Jak na razie to wymyslil ze w ogole mnei nie uderzyl i ze zatrzymal sie tylko z lekarskiego obowiazku chcac udzielic pierwszej pomocy ...

Zobaczymy.

 

Naszatyru się gość nawąchał i zgłupiał, czy okrutnie skleroza zaatakowała? Toż to jaki tupet trzeba mieć i kompletny brak przyzwoitości żeby tak się zachować! Mam nadzieję, że w sądzie mu dokopiesz i że później Szef wlepi mu parę dobrych tysięcy lat na piekielnej patelni :icon_evil:

Życzę powodzenia i rychłego powrotu do zdrowia :)

Edytowane przez Pchła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...