Skocz do zawartości

CBR 600 F4i Sport. Sprzedam moje oczko w głowie.


Tytexo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam mój motorek Honde CBR 600 F4i z 2002r. Motorek bezwypadkowy 100%, wiem jak to jest jeździć za motorkiem, facet Ci pisze igła a tu dupam strata czasu i pieniędzy na dojazd. Jednak nie tym razem, przebieg 46 tyś, udokumentowany do 36 tyś na książce serwisowej. Sprowadzony z Włoch w 2008 rok (tam tylko jeden włąściciel - udokumentowane). Od tego czasu jej posiadaczami była (razem ze mną) 3 osób z jednej gminy czyli był sprzedawany od kumpla do kumpla co oczywiście jest udokumentowane cały czas na jednych blachach. Absolutnie bezwypakowy można zdjąć bak owiewki, wziąć go do serwisu, instalacja w oryginale, ciekawostka to że jest oryginalny akumulator. Dodatki to wydech YOSHIMURA (ładniej brzmiącej 600 nie słyszałeś), ledowa tylna lampa, małe kierunki, fajna szyba przednia czarna, przedni ksenon na modulatorze a nie jakaś żaróweczka z allegro za 30 zł, niebiska postojówka ;). Wymieniono ostatnio klocki hamulcowe przednie oraz kompletny napęd (stare części do wglądu). Motorek zadbany, zawsze czysty, wszystko robione na czas od motocyklisty...

Przegląd robiony miesiąc temu, ubezpieczenie (OC, NNW) ważne przed pół roku jeszcze...

Absolutnie bez wkładu finansowego, bez ryski, gwarantuje bezwypadkowość, silnik że ideał nie będę pisał bo to oczywiste.

Jedyny mankament to brak prawego obciążnika na końcówce kierownicy, zamienniki kosztują 60 zł za komplet a ja nie chciałem kupować zamienników, jak znajdę oryginał to zamontuje niebawem. Obciążnik zgubił poprzedni właściciel wcześniej wiem że był. Motocykl mam rok i zrobiłem nim 10 tyś bezproblemowych kilometrów.

 

Nie sprzedaje bo wyjeżdżam za granice czy rodzi mi się 5 dziecko. Sprzedaję z powodu takiego jak poprzedni właściciele - chcę przesiąść się na coś większego.

 

Link do większej ilości zdjęć podam niedługo.

 

Chcesz mieć NAJLEPSZĄ f4i? To dobrze trafiłeś, gwarantuję że po oględzinach odjedziesz nim. Motorek gotowy do jazdy bez wkładu finansowego. Szczerze polecam!

 

Z braku czasu jeszcze go nigdzie indziej nie wystawiałem.

 

Wyceniam go na 14 500 zł. Telefonicznym negocjatorom dziękuję!

 

kontakt i więcej informacji tylko tel. - 889 423 626

post-23717-0-66025100-1306564872_thumb.jpg

Edytowane przez Tytexo

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak zgubił go poprzedni właściciel, nie jest skutkiem wypadku, zresztą gdybym o tym nie napisał problemu by nie było a ten śmieszny obciążnik uważam za jedyny mankament mojego motorka. :)

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniążki kupisz o wiele lepszy motor, ostatnio znalazłam 1000RR za 15 tys zł

 

 

Jasne nie Ty jeden powiesz że w podobnej kasie idzie kupić nowszy model czy większą pojemność sam się z tym zgodzę, tylko czy aby na pewno w takim stanie? Poza tym nie każdy jest gotowy siadać na litra, i często szuka klasy 600 a jeśli jesteś w stanie wydać sumę około 13 000 zł i mieć pewność że masz pewną brykę bez przygód - zapraszam.

 

Jeszcze jedno kolego zanim zaczniesz pisać przedstaw się odpowiednim dziale.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarek wymienię najpóźniej w połowie lipca bo teraz mam urlop i wyjazd. POZDRO :) Tak rzeczywiście marketingowo wygląda to lipnie ale co zrobię, mogłem zmienić przecież na czas zdjęcia ale po co skoro z czasem znajdzie się szczęśliwy nabywca chodź moto wystawione na razie tylko na tym forum. POZDRO :)

 

A moto mimo braku ciężarka jest dalej ideał, ręczę za to.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...