Skocz do zawartości

Tia..


amnezja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki chłopaki :)

utwierdziliście mnie w przekonaniu, że faktycznie gs500 F będzie trafnym sprzętem na początek... :bigrazz:

 

zaczynam szukac swojej sztuki :D

 

pozdro

W takim razie życzę owocnych poszukiwań. :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatnym gadżetem w GS500 będą gmole, takie rurowe osłony silnika. GS500 w razie gleby może mocno oberwać, z jednej strony alternator a z drugiej zapłon. Przy glebie te elementy mogą zostać zerwane w brzydki sposób. A dla świeżaka drobne gleby to całkiem oczywista sprawa. Dorzuć kilka zł więcej i zainwestuj w te rury. Być może ocalą Twoje nogi też. A nóżki pewnie masz fajne. :icon_mrgreen:

 

Niedawno reanimowałem niedoświadczonemu koledze taką GS500F. Naczytał się Motocyklisty Doskonałego i chciał praktykować swoją wiedzę. Nie zmieścił się w zakręcie.... Pokrywa silnika wraz z całym alternatorem do wymiany.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

obejrzeć?

 

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-400-e-poznan-M2687416.html

 

bo brak kasy..

ale by jeździć, uczyć się, eh... chcę już!

czy poczekać? kupić coś nowszego po sezonie, wyszykować, na spokojnie?

doradźcie.

 

na kask i ciuchy kasa jest, bo wiadomo, że to priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo crash pady - 200 złotych taka przyjemność kosztuje, w F to gmole chyba nie najłatwiej zamontować.

 

Ja w swoim robiłam tylko serwis i drobne naprawy kosmetyczne po paciakach. Dobrze, że nie czytałam tyle przed kupnem pierwszego moto, bo bym chyba musiała wybrać jedyny "nieawaryjny" sprzęt - africe twin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...