Skocz do zawartości

kurtka skórza perforowana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mały dylemat w sprawie zakupu kurtki. Kurtka jaka mnie interesuje to Alpinestars GP plus R skórzana, ta kurtka występuje w dwóch wersjach z perforacją i bez perforacji.

 

http://www.burnoutitaly.com/media/catalog/product/cache/2/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/l/alpinestars-gp-plus-r-prft-leather-127.jpg

 

 

http://www.burnoutitaly.com/media/catalog/product/cache/2/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/l/alpinestars-gp-plus-r-leather-127.jpg

 

Kolorystyka ze zdjęć podoba mi się najbardziej, ale boję się, że będzie bardzo trudne utrzymanie jej w czystości, a tym bardziej że mam GSR 600 (naked), tak więc zakup będzie w wersji czarnej.

 

Mam pytanie co do tej perforacji, brać z czy bez.

ta bez perforacji ma jakieś tam małe elementy perforowane i dodatkowo rozsuwane wloty powietrza przy ramionach.

 

Chciałbym aby była jak najbardziej uniwersalna, proszę o opinie doświadczonych motocyklistów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba za trudne pytanie, albo każdy trzyma tak cenną wiedzę dla siebie i nie chce się podzielić.

 

A tak serio to prosiłbym o jakieś info, bo zakup czeka a nie chcę potem żałować zakupu i wydanej kasy, bo kaska nie mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samemu poszukać nie łaska..? nie dam głowy, czy akurat o tym modelu ktoś pisał - jest i zbyt wiele, żeby z każdym mieć doświadczenie. ale np. w temacie o ciuchach na lato z pewnością jakieś pomocne informacje znalazłbyś, gdybyś zechciał samodzielnie zainteresować się swoim pytaniem, a nie tylko bezczelnie poganiać innych do szukania za Ciebie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek - nie ma czegoś takiego jak kurtka uniwersalna - najbardziej uniwersalne to mieć kilka kurtek ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co to szukałem odpowiedzi na swoje pytania ale nie znalazłem na wszystkie. Tak więc Jeszua nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz.

 

Z tego co ja znalazłem to tematy o perforacji na kurtkach, koloru, czyszczeniu, bezpieczeństwo, itp.

 

ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi czy wybrać z perforacją czy bez.

 

 

Zdzisiek - nie ma czegoś takiego jak kurtka uniwersalna - najbardziej uniwersalne to mieć kilka kurtek ;)

 

Rozumiem że nie ma rzeczy uniwersalnych, już się nie raz przekonałem że to co jest do wszystkiego to jest do niczego.

Mówiąc jak najbardziej uniwersalna miałem na myśli, żeby była odpowiednia w jak największym zakresie temperatur.

 

Nie jeżdżę za wiele po mieście, przeważnie jakaś trasa. Jeżeli bym wybrał bez perforacji to czy nie będzie mi za gorąco (chociaż jakaś tam wentylacja jest tylko nie wiem na ile będzie skuteczna). Natomiast jak bym wybrał z perforacją to boję się że na dłuższym dystansie w pochmurny dzień będzie mi zimno.

 

Jeżeli to coś pomoże to do odniesienia teraz jeżdżę w zwykłej kurtce zimowej tekstylnej i dale rade jeżeli chodzi o temperatury.

Edytowane przez zdzisiek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...