Skocz do zawartości

Licznik w HD


Rekomendowane odpowiedzi

ricardo , widzę , ze pełnisz role krytyka - recenzenta, tylko nawet nie bardzo chwytasz temat . to nie miejsce na takie puste wpisy , poszukaj sobie inne fora na twoje docinki

 

Przyjacielu z całym szacunkiem - moja wypowiedź była merytoryczna.

To Ty masz chyba problem ze zrozumieniem intencji autora tego tematu.

Gość chce powrócić do podstaw, do sprawności licznika a w konsekwencji do sprawności motocykla.

Co mu proponujesz? - Półśrodki -delikatnie mówiąc nieprawdę - aby osiągnąć sukces - czytaj nabić kogoś w konia.

Nie mam zamiaru recenzować jak to określiłeś, a jeszcze bardziej Ty nie masz prawa decydować co ja mam wybierać.

A tak na koniec - staraj się zachować troszkę szacunku do innych - choćby stosując małe i duże litery zwracając się do kogoś...

Życzę więcej uśmiechu i wstrzemięźliwości w kreowaniu pochopnych opinii.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Mam pytanie.Czy mozna ustalic faktyczny przebieg. Chce kupic fatboya 98 i po przekreceniu stacyjki licznik elektroniczny jest zamazany ze nie mozna odczytac przebiegu.Sprzedajacy twierdzi ze moto ma 31tys,mil. Czy komputer w tym roczniku ma pamiec co do przebiegu ? Nie byl serwisowany u dealera przez ostatnie 5 lat.Jak to sprawdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smichy hihy ale jak ja poszedlem do zakladu by mi w nowym liczniku nakrecili 80 tys km to sie lekko panowie zdziwili , i fala pytan ale po co ,lepiej zostawic mniejszy prżebieg , ja bym nie ruszal itd . Wkoncu przyszedl wlasciciel motocyklista jak sie okazalo i jak uslyszal co chce zrobic to krecenie mialem za free ( no 8 pak zubra mu postawilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

He, he, 2-3 lata temu miałem ten sam problem , miałem nakręcone ok 20 tys km ( salon PL ) i przerobiłem FXD na FXDWG, a tam na nowym zegarze było ok 10 tyś km ( salon DE ), Postanowiłem dogonić... ale doszedłem do wnioski, że jak wszyscy cofają to wyjdę na debila ;-)) i zostawiłem tak jak jest.

W tym roku sprzedałem Harusa ale poinformowałem kupującego, że moto mam więcej o ok 10 tyś km przejechane niz pokazuje zegar

Cieszę się, ze nie tylko ja chciałem podgonić przebieg w swoim moto :-)

pzdr Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Słuchajcie, banalne pytanie ale wole się upewnic. Licznik w Sporcie 2003, ten dekielek z szybką można odkręcić, prawda? Szkiełko jest nieco zabrudzone od środka, chcialbym zajrzeć do zegarka ale nie jestem pewien, czy pokrywka ma gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, nie rozbieralne. Zaspawane jak konserwa a jak będziesz chciał odginac blachę to ci szybka pęknie :/

Wiem np że na allegro jest kolo co sprzedaje wkłady do prędkościmierzy H-D ale jeszcze nie słyszałem żeby dało się to rozebrac.

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Skoro o zegarach mowa to podłączę się. Wczoraj prędkościomierz w mojej maszynie odmówił współpracy. Coś pieprzło i nagle przestał działać. Teraz wskazówka podczas jazdy tylko nieznacznie podryguje ponad "0 MPH" niezależnie od prędkości. Co za tym idzie licznik przebiegu też praktycznie stoi w miejscu. Machnąłem traskę ponad 400km a do przebiegu doszło zaledwie 5 mil. Ktoś ma jakieś propozycje w którym miejscu powinienem zacząć dłubać? Mam Dyne Wide Glide 1995.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry, pomyliłem się, w Dyńce jest elektryczny czujnik w skrzyni. Wygląda na to, że jest pod górnym deklem skrzyni w okolicy tylnej śruby po prawej stronie motocykla - ale nie wiem na pewno, bo Dyni nigdynie robiłem. Sprawdź kabel i wtyczkę, sprawdź bezpieczniki, może po prostu licznik stracił zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Siema

Jesteście w stanie polecic jakiś zakład w którym dorzucą mi mil do licznika. Stary mam rozbity a w nowym 0mil potrzebuję 21000mil.

Dodam że muszę ten licznik wysłac pocztą bo jestem w UK.

FLHRSI 2004

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...