Skocz do zawartości

Czy 929 to dobry motocykl ? ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Uważacie że to dobry motocykl? Mówię zarówno ogólnie jak i o egzemplarzu powyżej.

 

 

Jeśli pytasz o tą z ogłoszenia to szkoda słów,aby to komentować bo nawet 8k nie jest warta,z tą super wymalowaną ramą ,nikt bez powodu ramy nie maluje.Prawdziwa mina!!

Co do 929 to moto dość fajne ma chyba największy bagażnik wśród moto sportowych,i jak ktoś już napisał jest bardziej cywilizowany niż 954 do miasta,mniej też pali od 954.Za to 954 ma ładniejszy wygląd jak kto lubi gumę to moto w sam raz, a opowiadań typu że jest słabsza od r1-98-02r nie słuchaj bo to mit jedynie ciut odstaje od k1,ale jest to mało zauważalne.Co innego 954 a k5 tu się już zobaczy różnicę.A tak poza tym gdzie się to wykorzystuje ?? Katowice ? Warszawa ? Bo torów w Polsce od grona :P

Osobiście jak bym miał wybierać między 929/954/r1/k1 (prawie wszystkie z tych modeli miałem) to 954 ,bo za parę tyś więcej ma się udoskonalony model 929 k1/k2 też dobry bezawaryjny moto ale dla mnie ciut brzydki i przestarzały z wygląd,r1 odpada bo miałem i spala oliwę a 2 bieg to zaraza tego modelu.Jak w r6 98-02 cylindry ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

929 :) Git sprzęt ja swoją mogę oddać za 13 tys zł:) Co Ty na to :)

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/144909-witam-serdecznie/

 

Tutaj fotki :)

Wg mnie lepszy sprzęt jak 954,co z tego ze pozycja sportowa,jak przy wzroście 195cm pęknie Ci kręgosłup i nadgarstki,954 to motor typowo do latania na jednym i do jazdy po mieście,dlatego też tak ciężko kupić nie zglebioną,osobiście odpycha mnie 954,wolałbym dołożyć i kopic sc57 :)

Motocykl sam mówi nam kiedy zmienić bieg... TU TU TU TU TU :)

 

WWW.SPAW-REM.PL <---- zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...