Skocz do zawartości

sporciak - zużycie paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

Po świętach BN z godnością pożegnałem mojego kochanego sporta :crossy: niech służy dobrze nowemu Panu ( zaprawdę napilim się z godnością z tej okazji bo był zajebisty). Zza wielkiej wody płynie fat boy 2006 zobaczymy ile chłopak pije - mam nadzieje, że mnie niż ja. :flesje:

 

Ja też popilim jak go kupilim i oblewalim ! :blink: Mam nadzieję,że będzie mi dobrze slużył,bo jak nie to odkuię od Ciebie Fat Boy-a i bedziesz musial sobie kupić Elektre ! :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z trasy do Radymna 325 km w jedną stronę idealnie 5/100 ale raczej przy spokojnej jeżdzie ( grupa), mam założony hipercharger i dysze do niego, więc może przez to pali trochę więcej ( może też lepiej dziduje hehehehehe :buttrock:

 

Na trasie Otwock - Łuków - Wiązowna - Otwock - 282 km według wskazań licznika spalił mi 4,4 litra na100km .Tempo raczej spacerowe ,nie więcej jak 120 km/h . Troche irytujący jest brak kontrolki rezerwy. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wczoraj 100 km tylko w mieście i kulturalne 8,5/100km.

ps. bieżnika też troszkę ubyło :biggrin: .

 

To zbiornik tak mniej więcej na 150 km wystarcza ,8,5 l /100 km to trochę smutne. Opona tez na jeden sezon ? :sad:

Edytowane przez Indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbiornik tak mniej więcej na 150 km wystarcza ,8,5 l /100 km to trochę smutne. Opona tez na jeden sezon ? :sad:

Paliwo jak zawsze 100 oktan z shell v power, ale jak śmigam z żoną to pali 5,5na 100km ,ale razem zaś wychodzi koło 11litrów na 100km. Nie ma co pisać ile pali, ważne że jazda jest zajebista, a po tych modyfikacjach jestem zaskoczony że w trasie na spokojnie 120 pędząc- wynik spalania nie przekracza 5 litrów.

ps. raz nawet zbliżyłem się w mieście do wyniku 9,5 litra :biggrin: , sporciak mój jak wygląda( http://imageshack.us.../zdjciehd1.jpg/ ), to też tak jeździ.

Oponę mam od żony, ma 4 lata bieżnik 5,5 więc dokona żywota w ten sezon, potem kupie avony z białym pasem- i nauczę się spokojnej jazdy :sad: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jestem zaskoczony pozytywnie swoim sportsterem 883

wymienilem dysze na 150 w keihinie i wyregulowalem go

przejechalem wczoraj 89 mil (142 km) i spalil 5.6 litrow tzn.3.9 litrow na 100km

to chyba niezle,troche wiecej niz motorower

to wazne przy dzisiejszych cenach paliwa

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zaskoczony pozytywnie swoim sportsterem 883

wymienilem dysze na 150 w keihinie i wyregulowalem go

przejechalem wczoraj 89 mil (142 km) i spalil 5.6 litrow tzn.3.9 litrow na 100km

to chyba niezle,troche wiecej niz motorower

to wazne przy dzisiejszych cenach paliwa

Tak ale nie dodałeś że jechałeś nim tyle co motorowerem, jak żona uczyła się jeździć i nie przekraczała 80km na obwodnicy i 55km w terenie zabudowanym to jej 883L też brał tyle co motorower :wink: .

Na zlocie w Pszczynie"MOTO SERCE" w ta sobotę był sportster, obwieszony szybą, kufry , light bary,gumol oczywiście- Masakra wyglądał jak motorower, nie róbcie krzywdy tej maszynie przez takie zabiegi :banghead: .

ps. Co do tematu, jak kupowałem moto to wiedziałem że po przeróbkach, motory razem nie mogą palić więcej niż 15litrów na 100km. Na szczęście wynik jak śmigamy razem, nie został nigdy pobity :biggrin: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość łysy31

Cholera to mój nightster 145 kilometrów i rezerwa , pewnie przez wydechy v&h

Tak jak pisałem ci na priv,ale z drugiej strony jak kupisz chip i filtr to na tych wydechach opona tylna i paliwo będzie szybciej schodzić :biggrin: .

aż się boję jak sam zmienię chip na super tuner i wałki mi w końcu "ożyją" :blink: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim turingiem ostatnio zrobiłem na baku 210mil i wlałem 17 litrów.Trochę się zdziwiłem bo jazda nie była ekonomiczna i we dwie osoby.Wyszło ok 5,0 l na 100km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łysy31

ciekawe co piszecie. Mój przed założeniem K&N, chipa i wydechu V&H spalał ok 6,5 l/100. Teraz spala nawet 5,2 l/100. Przy jeździe poza miastem z prędkościami max 120kmh i obrotach 4-5k

No by się zgadzało bo miałeś tylko wydech przelotowy, jak ci wyregulowali t0 sport tyle bierze. Radecki ma tylko wydech wymieniony i komp trochę szaleje.

Niestety nie ma co się łudzić i należy pamiętać że najmniej pali nie przerobiony moto z seryjnymi wydechami.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend przejechałem XL'em 400 km w jedną stronę na Mazury. Z każdą wizytą na stacji dokonywałem przeliczeń. Wyniki są pomiędzy 4,5 a 4,7 l.

Na oryginalnym baku mogę więc przejechać około 230 km - dużo więcej niż się spodziewałem.

Sportster szedł jak burza - bez żadnych problemów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...