Jump to content

brothers h-d club

H-D
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

3 Followers

About brothers h-d club

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  warszawa

Osobiste

 • Motocykl
  fat boy
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  1516847
 1. Brothers H-D Club Poland- bardzo dziękuje za kolejną zajebistą imprezę. Możliwości i rozmachu chłopy tylko zazdrościć!
 2. ważne, że w opisie jest 37...... hehehehehe :cool:
 3. Oczywiście Brothersi HDC się wybierają bez względu na pogodę. Musimy wspierać nasze imprezy - bez nas nic nie będzie w naszej smutnej krainie. Niestety "TAKI MAMY KLIMAT". Również zapraszamy na nasz 1 Brothers Rally - ostatni weekend sierpnia. Staramy się jak i inne kluby - bez Was zloty HD umrą a komercja sponsorowana łyknie wszystko.
 4. Bardzo wszystkich przepraszam ale nie mogę wkleić plakatu zlotowego ani innych tekstów ( nie wiem czemu). Zainteresowanych zapraszam na nasza stronę klubową. Chyba, że ktoś poda rękę...
 5. Serdecznie zapraszamy na nasz pierwszy zlot w kolorach Brothers H-D Club, pogody nie gwarantujemy ale atmosferę TAK! Kto był zna to z Karpacza.
 6. No my już mamy opłacone wejściówki. Trochę nas jedzie. Radzę kolegom zakręcić się przy przedsprzedaży nie czekać na ostatnią chwilę. Żeby nie zakładać nowego wątku Liberator z Warszawy zaprasza na dzień otwarty 12 kwietnia - popatrzeć, polatać nowinkami itd.
 7. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2014 roku życzą brotersi!
 8. Karpacza nie będzie - przynajmniej BROTHRES nie będzie robiło. Przyczyny: miejsce się wypaliło i koszty hotelowe. W kwestii zlotu na 2014, szukamy lokalizacji - przyjaznej harlejowcom i ich portfelom... Zakończenie sezonu robiliśmy koło Kolna więc blisko mazur w kosztach też było do ludzi.
 9. Drodzy Przyjaciele! W bieżącym roku problemy wewnętrzne doprowadziły do zamknięcia Renegades HD-C Poland. Większość memberów z byłego R HD-C postanowiła niezwłocznie utworzyć nowy klub, który będzie się trzymał nurtu harleyowskiego. Bardzo zależy nam na utrzymaniu dobrych kontaktów z klubami HD w Polsce, Europie oraz z osobami niezrzeszonymi w klubach a tworzącymi społeczność harleyowską. Harley-Davidson Club Brothers zaprasza serdecznie na imprezę kończącą miniony sezon a jednocześnie rozpoczynającą oficjalnie działalność naszego klubu Brothers H-DC Poland. W najbliższym czasie powstanie nowa strona klubowa. Wszelkich informacji o klubie można dowiedzieć się z Facebook'a https://www.facebook.com/pages/Brothers-H-DC-Poland/588329501202569?fref=ts Impreza kończąca sezon - serdecznie zapraszamy! Brothers H-DC Poland Z radością informujemy, że w dniu 09 listopada 2013 roku podczas odbywajacego się w Barcelonie President Meeting, nasz Klub został przyjety do grona członków Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. Pragniemy serdecznie podziękować sekretarzowi federacji Ulfowi Jensen, Harley-Davidson Club Poland oraz wszystkim, którzy popierali nasza kandydaturę.
 10. Taka jest wola ludności. :) Możecie Panie założyć własny klub bez chłopów albo z chłopami - same ustalić zasady w nim obowiązujące.
 11. Kobiety na imprezach i clubhausie zawsze mile widzimy. Klub będzie męskim gronem. Są oczywiście zaprzyjaźnione koleżanki jeżdżące na HD i imprezujące z nami ale nie na zasadach członkowskich.
 12. Działania na rzecz utworzenie nowego klubu są mocno zaawansowane. Klub będzie działał w duchu harlejowskim. Będzie też dążył do otrzymania członkostwa w Europejskiej Federacji klubów HD. Tworzą go członkowie byłego Renegades HDC Poland. Jak będzie klepnięte to sam info.
 13. To też może być istotna. Z uwagi np. na zmiany temperatury i inne czynniki. W serwisówkach podają ile pas się powinien uginać. Jak dobrze pamiętam w sporcie pod obciążeniem 4 kg chyba 15 mm.
×
×
 • Create New...