Skocz do zawartości

Piknik motocyklowy w Pile 21.5.2011


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nieliczna garstka oblatywaczy X11 trzebz się trzymać razem. Pewnie to banalnie zabrzmi ale ktoś z Was sie wybiera na Piknik motocyklowy w Pile 21.5.2011? Może to jest dobry czas i miejsce dla ekipy z pod znaku X.

no to mnie też namówiłeś, ale niestety tylko zahaczę na sobotę, ważne aby się spotkać z X-ami :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to racja, sam z wałcza nie będziesz, ale ja chyba sie zbyt mocna z wami w podróży nie zbratam :D Ja z Witankowa bede śmigać (Po drodze z Wałcza do Piły), ale z racji możliwości mojego :POTWORA: który ma 50poj. :buttrock:. Bede jechać 'bocznymi' drogami przez szydłowo :) Jakby ktoś drogi nie znał to może sie za mną potoczyć :crossy: :D Pozdro ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja x11 i kumpel fazerem600 polecimy z Poznania główną drogą ale dopiero po szkole wiec najpóźniej tak nad jeziorem się pokażemy około 17:00 chyba że się uda coś jeszcze zaczarować z tymi godzinami :)

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wjazdowe jest od maszyny czy od osoby??

Padło podobne pytanie od właściciela autobusu z pasażerami :icon_mrgreen:

My jednak przyjęliśmy zasadą ogólnie występującą podczas takich imprez, że wjazdowe jest od osoby. Zapewnia to każdemu uczestnikowi wszystkie fanty tej imprezy łącznie z udziałem w podziale nagród i upominków konkursowych. Niemniej impreza jest otwarta i brama do Ośrodka będzie otwarta dla każdego. Po parkingu na miejscu zbiórki, na pl. Staszica w mieście podczas postoju i na placu Ośrodka krążyć będą nasi ludzie w zółtych kamizelkach, od których będzie można kupić talony na żarełko razem z okolicznościową smyczą służącą do identyfikacji piknikowiczów. To wszystko za jedyne 20,00 PLN czyli dwie paczki ćmików! A konkursy proste i zabawne z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców w poszczególnych dyscyplinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przejazdu motocykli jadących w sobotnim Pikniku jeden z kolegów zgubił plastikową pokrywę. Jest to element od Hondy Gold Wing polakierowany na jasnoniebieski kolor o rozmiarach ok. 20 x 10 cm. Jeśli ktokolwiek widział coś podobnego na trasie przejazdu lub był świadkiem zgubienia tego elementu proszę o kontakt 507731774. Sprawa pilna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...