Skocz do zawartości

Sunrise 2011 Kołobrzeg


Gość Miras-Street Fighter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miras-Street Fighter

Wybieram się na sunrise 2011 do Kołobrzegu. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was też się tam wybiera ponieważ szukam chętnych aby w dobrej ekipie jechać. Ja jestem z Olkusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem tam pojechać, ale albo nie miałem kasy albo motocykla albo pogoda. Teraz moto, pogoda możliwe że będzie, ale na Sunrise co rok to bardziej badziewna muzyka, a jeśli miałbym pojechać to głównie dla muzyki... Jechałbyś na 3 dni? tzn. powrót bezpośrednio po afterparty?

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sunrise warto jechać, ale niestety tylko wtedy jak pogoda dopisze a nad naszym polskim morzem bywa różnie. Ja w 2009 byłam poraz ostatni jak dosłownie kase w błoto wywaliłam..w cały ten weekend lało..

Bo jazda motocyklem to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 2 dni czyli sobota i niedziela. W tym roku same sławy grają tak więc nie wiem czy będzie złą muza :) Powrót w poniedziałek po after :)

 

Faktycznie lineup zapowiada się ciekawie: http://mdt-agency.pl/image/?i=tile_Sunrise_Festival_2011.jpg

 

Na Sunrise warto jechać, ale niestety tylko wtedy jak pogoda dopisze a nad naszym polskim morzem bywa różnie. Ja w 2009 byłam poraz ostatni jak dosłownie kase w błoto wywaliłam..w cały ten weekend lało..

 

No niestety to jest ryzyko, tak jak sama jazda na moto ;).

 

łupanke :)

 

"łupanke" to masz w głowie :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurwa tekno :ph34r:

 

to impreza w stylu...

babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy????? zeby lepiej widziec stroboskopy w ciemnosciach..

babciu, dlaczego masz takie wielkie zęby???? zeby lepiej przeżuwać gumę od 6 godzin.

 

 

eh.. dzisiejsza młodzież...

 

z tego typu impprez polecam Global Gathering.. w tym roku jest w Gdańsku poczatkiem lipca, a nie jak co roku początkiem czerwca w Poznaniu

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Qurwa tekno :ph34r:

 

to impreza w stylu...

babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy????? zeby lepiej widziec stroboskopy w ciemnosciach..

babciu, dlaczego masz takie wielkie zęby???? zeby lepiej przeżuwać gumę od 6 godzin.

 

 

eh.. dzisiejsza młodzież...

 

z tego typu impprez polecam Global Gathering.. w tym roku jest w Gdańsku poczatkiem lipca, a nie jak co roku początkiem czerwca w Poznaniu

 

 

Też fajne klimaty choć na sunrise w tym roku gra śmietanka światowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Eee tam Sunrise...

 

Na Audioriver bedzie Trentemoller i Modeselektor

 

 

Wiesz zależy kto co lubi bo festiwali itd różnych jest sporo. Mi się osobiście jakoś muzyka elektro nie podoba. Założyłem ten wątek z myślą że ktoś się skusi i przyłączy do wyjazdu ponieważ w ekipie lepiej się jedzie i bawi rzecz jasna a nas będzie na razie kilka motorków :)

Edytowane przez Miras-Street Fighter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...